Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Krzysztof, męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Mirzec, Gadka
Dziś jest: Niedziela, 25 lipca 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 205.

RADOM

Hazard i Internet też uzależniają!

niedziela, 02 listopada 2014 16:47 / Autor:

"Uzależnienia behawioralne – profilaktyka i leczenie" - to temat konferencji, która odbędzie się w środę (5 listopada) w Radomiu, w Wyższej Szkole Biznesu.

Chodzi o zagrożenia związane m.in z hazardem, czy Internetem. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN.

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Radom jest jednym z siedmiu miast, w których odbędą sie konferencje na ten temat. Spotkanie w środę - w Wyższej Szkole Biznesu przy ul. Kolejowej 22, w godzinach od 9 do 15. Patronem medialnym jest Radio Plus Radom.

 

W Radomiu, Kaliszu, Elblągu, Rzeszowie, Szczytnie, Wrocławiu  i Grudziądzu zorganizowane będą  konferencje, których celem będzie podjęcie dyskusji na temat zagrożeń związanych z hazardem i innymi uzależnieniami behawioralnymi w regionie oraz zdefiniowanie potrzeb i kierunków działań w zakresie zapobiegania i przeciwdziałania temu zjawisku. We wszystkich miastach konferencje będą adresowane do: przedstawicieli jednostek / instytucji / urzędów państwowych oraz samorządu terytorialnego zobowiązanych do realizacji zadań związanych z ochroną zdrowia; przedstawicieli organizacji pozarządowych prowadzących działania w zakresie profilaktyki i terapii uzależnień; przedstawicieli innych grup zawodowych np. lekarzy, pielęgniarek, policjantów, strażników miejskich, pedagogów, nauczycieli.