Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
CZŁOWIEK Z BLISKA
Małgorzata Świtała
Patron dnia: bł. Jerzy Matulewicz, biskup
Dziś jest: Czwartek, 27 stycznia 2022

Policja

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 20-latka

piątek, 14 stycznia 2022 18:04 / Autor: Magdalena Król
fot. KWP Radom
Magdalena Król

Zarzut pobicia o charakterze chuligańskim usłyszeli trzej mężczyźni, którzy na ulicy Chrobrego w Radomiu pobili 20-letniego mieszkańca Radomia. Grozi im do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na jednym z przystanku przy ulicy Chrobrego. Trzej mieszkańcy Radomia (27-35 lat) zaatakowali 20-letniego mężczyznę stojącego na przystanku autobusowym.

- Sprawcy uderzali go pięściami po twarzy oraz kopali po całym ciele. Policjanci z Komisariatu I Policji w Radomiu już kilka minut po zdarzenia zatrzymali pierwszego z podejrzanych o pobicie, który po zajściu wszedł na teren pobliskiej galerii handlowej, gdzie został ujęty przez pracowników ochrony. Kolejnych dwóch mężczyzn zatrzymano tego samego dnia dzięki pracy operacyjnej „kryminalnych” - informuje st. sierż. Kamil Warda z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Sprawcom zostały przedstawione zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim. Wszyscy przyznali się do zarzucanego im czynu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Radom-Wschód w Radomiu zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.