Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Lidia
Dziś jest: 03 sierpnia 2020

RADOM

Zostań szlachetnym darczyńcą!

wtorek, 18 listopada 2014 12:23 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
Magdalena Gliszczyńska

Wolontariusze skompletowani, rodziny wybrane, teraz potrzebni są darczyńcy! Rusza kolejny etap SZLACHETNEJ PACZKI. W całej Polsce, również w Radomiu już 22 listopada, czyli w najbliższą sobotę na www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona zostanie baza rodzin, wybranych do pomocy.

- To ważna informacja dla wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą pomóc najbardziej potrzebującym. Szlachetna Paczka poszukuje bowiem darczyńców, czyli osoby prywatne, ale też firmy, organizacje, fundacje. Darczyńcą mogą zostać szkoły, kluby sportowe. Wystarczy wejść na naszą stronę i wybrać rodzinę, ktrórą chce się uszczęśliwić, której chce się pomóc. A rodziny są różne, dotknięte chorobą, starością, czy niepełnosprawnością, albo samotnością – zachęca Justyna Ordowska lider rejony Radom – Południe.

W związku z uruchomienie bazy rodzin 22 listopada w Warszawie odbędzie się marsz SZLACHETNEJ PACZKI, silna reprezentacja będzie także z Radomia. Chodzi o promocję akcji i zachęcanie darczyńców do włączenia się w pomoc. Dzień później 23 listopada taki marsz odbędzie w naszym mieście.

SZLACHETNA PACZKA w Radomiu pomoże ponad 100 rodzinom, pomoc organizowana jest także w okolicznych miejscowościach: Pionki, Skaryszew, Przysucha, Kozienice – tam pomoc dotrze do około 30 rodzin w każdej z miejscowości.

Finał akcji odbędzie się 13 grudnia. Posłuchaj rozmowy z Liderką i Wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI w Radomiu.

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Zapraszamy do nas: