Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Kosma i Damian
Dziś jest: 26 września 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 205.

RADOM

Plac Jagielloński - ruszają konsultacje

czwartek, 29 stycznia 2015 12:42 / Autor:

W piątek 30 stycznia ruszą konsultacje społeczne dotyczące  przebudowy Placu Jagiellońskiego w Radomiu.

Każdy radomianin, który ukończył 16 lat, może zabrać głos w sprawie zagospodarowania Placu Jagiellońskiego. Ruszają konsultacje społeczne, które potrwają do 14 lutego. Wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak:

 

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Uwagi i sugestie można przekazać  w formie elektronicznej poprzez nadsyłanie uwag na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub wypełnienie formularza internetowego na stronie www.radom.pl/konsultacje. Można je także złożyć w formie papierowej, poprzez wypełnienie ankiety (do pobrania na stronie miasta) i złożenie jej w punkcie konsultacyjnym w Galerii Słonecznej lub w czterech stałych punktach obsługujących konsultacje:

- Biuro Rady Miejskiej ul. Moniuszki 9,

- Biuro Obsługi Mieszkańca ul. Kilińskiego 30,

- Centrum Komunikacji Społecznej (pok. 104) ul. Żeromskiego 53,

- Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Struga 1.

Ankietę będzie można także złożyć podczas otwartych spotkań z mieszkańcami, organizowanych w ramach konsultacji.  Uwagi mieszkańców trafią do merytorycznego zespołu, który opracuje wnioski.