Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

RADOM

Andrzej Duda w Końskich

piątek, 13 marca 2015 09:51 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Kandydat PiS na prezydenta Polski odwiedził Końskie. Spotkał się z konecczanami przy miejscowym urzędzie gminy. To właśnie tu Andrzej Duda mówił o swoim modelu prezydentury i bieżących, kluczowych dla kraju sprawach.

Andrzej Duda mówił, że jest zwolennikiem prezydentury aktywnej w realizacji najistotniejszych dla kraju kwestii: naprawy gospodarczej, zdecydowanego reprezentowania polskich interesów, walki o te interesy na arenie międzynarodowej.
Kandydat PiS na prezydenta odniósł się także do suwerenności gazowej państwa. Mówił o konieczności dokończenia budowy gazoportu w Świnoujściu. Andrzej Duda mówił także o kondycji polskiego rolnictwa, sprzeciwił się również prywatyzacji Lasów Państwowych.
Spotkanie z Andrzejem Dudą przeprowadzone zostało przed Urzędem Miasta i Gminy Końskie. Po wystąpieniu kandydata PiS na prezydenta burmistrz miasta Krzysztof Obratański przekazał Andrzejowi Dudzie prezent. Była to filiżanka z herbem Końskich. Burmistrz wyraził nadzieję, że wkrótce znajdzie się ona w Pałacu Prezydenckim.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Zapraszamy do nas: