Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Urszula, dziewica i męczennica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Radom (Św. Piotra)
Dziś jest: Czwartek, 21 października 2021

RADOM

Tragiczny wypadek na obwodnicy Opoczna

poniedziałek, 04 maj 2015 08:44 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Do tragicznego wypadku doszło na obwodnicy Opoczna. W niedzielę około godziny 22 samochód osobowy zderzył się tu z tirem. Dwie osoby nie żyją, w tym kilkuletnie dziecko.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarówka jechała drogą krajową nr 12 w kierunku Piotrkowa. Kierowca samochodu osobowego jadąc z przeciwnej strony z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z tirem. W wypadku zginął kierowca focusa i jego 3,5-letnia córka. Niegroźnych obrażeń ciała doznał też kierowca ciężarówki. Droga krajowa nr 12 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Wiadomo, że rodzice dziewczynki byli w separacji. Ten weekend 3,5-letnia Emilka spędzała z ojcem. Do matki miała wrócić w niedzielę o 20. Nie wróciła. Dwie godziny później doszło do wypadku. Kobieta dowiedziała się o tragedii na komisariacie w Pionkach. Trafiła tu, bo niepokoiła się o córkę. Policjantów poinformowała, że mąż nie odwiózł dziecka na czas i nie odbiera telefonów. Okazało się, że oboje zginęli w wypadku.