Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 19 czerwca - święci męczennicy Gerwazy i Protazy
Radio Plus Radom /RADOM/Anima Urbis 2019

Wiadomości z Radomia

Anima Urbis 2019

12 czerwiec 2019 / Tekst

Poszukajmy wspólnie duszy Radomia

Anima Urbis 2019
Radio Plus Radom

 Resursa Obywatelska w Radomiu zaprasza w sobotę, 15 czerwca na Anima Urbis 2019. Wspólne odkrywanie duszy miasta upłynie w tym roku pod hasłem: Od dąbka stulecia niepodległości po stuletni Dąb Wolności. Naszą wyprawę rozpoczniemy o godz. 20 - Rośnij nam tysiąc lat!” - park Leśniczówka (aleja na tyłach szkoły muzycznej). Koncert zespołu „Wolanianki” „A było to w kniei...” - opowieści myśliwskie Leopolda Pac-Pomarnackiego w adaptacji Teatru „Resursa”

Godz. 21.00 - „Harcerskie ścieżki” - siedziba Hufca ZHP, Słowackiego 17 (wejście od ul. 25 Czerwca) Zwiedzanie Izby Pamięci ZHP i pokaz filmu dokumentalnego o radomskich harcerzach Gawędy i piosenki harcerskie przy ognisku w wykonaniu Teatru Poszukiwań Prezentacja multimedialna o radomskich pomnikach przyrody

Godz. 22.00 - „Dąb Zagłoba” - park Kościuszki, okolice restauracji „Parkowa” „... imieniem Zagłoby zwać się będzie” - spektakl Teatru „Resursa” Koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Piotra Dąbrówki Koncert Grupy Wokalnej „Resursa” i zespołu „Amarant”

Godz. 23.30 - „Tysiąc lat, Jubilacie!” - plac przy Dębie Wolności obok „Resursy” Pokazy ogniowe Wystawa grafiki studentów I roku Pracowni Multimediów Wydziału Sztuki UTH pod kier. prof. A. Olszewskiego i mgr L. Ovsiienko „Dąb Wolności” Uwolnienie ducha miasta

Godz. 24.00 - "Polskie przeboje stulecia” - koncert „Retro Brass Quintet” z Warszawy (Sala Widowiskowa „Resursy”)

Wstęp na wszystkie atrakcje imprezy WOLNY.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4