Na antenie: HISTORIE, KTÓRE WARTO NUCIĆ
Monika Borysow-Dudowicz
Patron dnia: 25 sierpnia - św. Ludwik IX, król
Radio Plus Radom /RADOM/Apel do wyborców

Wiadomości z Radomia

Apel do wyborców

19 wrzesień 2015 / Tekst
Krzysztof Sońta, który jako niezależny kandydat ubiega się o mandat senatora w jesiennych wyborach przekonuje, że radomianie powinni oddać głos na osobę związaną z Ziemią Radomską. Tego samego zdania jest niezależny radny Ryszard Fałek, który komentuje decyzję Prawa i Sprawiedliwości: – To wstyd, że PiS wystawia kandydata spoza Ziemi Radomskiej, z Gdańska – podkreśla radny.
Apel do wyborców
fot. www.radom24.pl

W czasie konferencji prasowej radny Ryszard Fałek zaznaczył, że Prawo i Sprawiedliwość kolejny raz nie potrafi w regionie radomskim znaleźć kandydata, który by reprezentował i znał problemy miasta. Mówił: - Adam Bielan przez pięć lat, jako reprezentant europarlamentu był przedstawicielem Ziemi Radomskiej. Z tego co wiem, nikt go nigdy nie widział na żadnym dyżurze Radomia, nie zabierał głosu w związku z problemami Ziemi Radomskiej. Apel Skurkiewicza o to, by głosować na Bielana obraża mnie i mieszkańców Radomia.

Z kolei Krzysztof Sońta odniósł się do decyzji usunięcia go z partii i swojego startu w wyborach do Senatu: - Kandyduję do senatu z programem Prawa i Sprawiedliwości, który sam przez kilka lat współtworzyłem. Jestem związany z prawą stroną sceny politycznej. Jest to program zapisany w moim sercu, a nie w legitymacji partyjnej - poinformował Sońta.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4