Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Maria Magdalena Postel, dziewica
Radio Plus Radom /RADOM/Bez kolejek do specjalisty

Wiadomości z Radomia

Bez kolejek do specjalisty

15 maj 2019 / Tekst

Znikną kolejki do lekarzy specjalistów w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym na Józefowie. Lecznica wprowadziła tam rejestrację w systemie call center. Zmiany również w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym.

Bez kolejek do specjalisty
foto: pixabay.com/fernandozhiminaicela

To nowoczesna i bardzo wygodna forma umówienia się na wizytę z lekarzem specjalistą. Wystarczy jeden telefon bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach - mówi rzecznik lecznicy Karolina Gajewska:

- Jak się zapisać? Trzeba zadzwonić pod numer 48 361 36 00. Gdy dzwonimy po raz pierwszy musimy przygotować skierowanie od lekarza do poradni specjalistycznej oraz numer PESEL - mówi rzecznik.

W tej chwili call center szpitala prowadzi zapisy do wszystkich poradni specjalistycznych na kolejne dni. Jeśli chodzi o przyjęcie w dniu bieżącym, to nadal trzeba przyjść osobiście i zarejestrować się w kartotece. W wielu placówkach jest tak, że niezależnie od terminu wizyty trzeba odstać swoje. Tutaj można zaplanować wizytę dzwoniąc w wolnym czasie. To nie tylko oszczędność czasu, ale i nerwów.

Niestety poprzez call center nie można ustalić daty przyjęcia do szpitala. Ale za to już wkrótce szpital zamierza uruchomić możliwość zapisów na badanie RTG.

W szpitalu działa również biuro obsługi pacjenta - tam można zapytać o wszystko co dotyczy szpitala - wyspecjalizowany personel odpowie na każde pytanie.

Przy telefonach pracuje obecnie pięć osób.

Zmiany także w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym, który zlikwidował punkty rejestracyjne czynne dotąd w różnych miejscach w budynku poradni przy ul. Lekarskiej 4 i uruchomił dwa mieszczące się na parterze. W przebudowanym w tym celu pomieszczeniu ustawiono biletomat z numerkami. Numery biletów wyświetlają się na tablicy przy konkretnym okienku rejestracyjnym, emitowane są też komunikaty dźwiękowe, do którego okienka trzeba podejść.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4