Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Maria Magdalena Postel, dziewica
Radio Plus Radom /RADOM/Budowa hali zgodnie z planem?

Wiadomości z Radomia

Budowa hali zgodnie z planem?

18 wrzesień 2018 / Tekst

MOSiR oraz Rosa Bud dementują informacje o opóźnieniach w budowie Radomskiego Centrum Sportu. Imprezy zaplanowane na drugą połowę mają odbyć się planowo.

fot. Radomskie Centrum Sportu/Facebook
fot. Radomskie Centrum Sportu/Facebook

W ostatnich dniach pojawiły się informacje o opóźnieniach w budowie Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga. Przypomnijmy, że zgodnie z harmonogramem, inwestycja ma zostać oddana 12 listopada, a już na kilka dni później zaplanowane są imprezy w nowym obiekcie - gala boksu i klubowe mistrzostwa świata w siatkówce.

W piątek na profilu MB Promotions (organizatora gali) pojawiła się informacja o piątkowym spotkaniu z władzami miasta i głównym wykonawcą - Romanem Saczywko, którzy mieli powiedzieć, że wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem.

Zbadaliśmy temat u źródła. Grzegorz Janduła, prezes zarządu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji powiedział, że w poniedziałek osobiście odwiedził plac budowy i wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem. Dodał, że otrzymał fakturę, do której dołączone zostało oświadczenie, że wszystko jest w porządku i nie wie o jakichkolwiek problemach. Po więcej informacji odsyła do Romana Saczywki - prezesa Rosa Bud.

Dziś udało nam się skontaktować z prezesem Rosa Bud. Roman Saczywko stwierdził, że realizuje inwestycję zgodnie z umową i wszystko odbywa się zgodnie z planem.

Termin oddania hali mija 12 listopada. Już 17 listopada ma odbyć się w nowym obiekcie gala boksu, natomiast 20 listopada pierwsze mecze klubowych mistrzostw świata w siatkówce.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4