Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 20 sierpnia - Samuel, prorok
Radio Plus Radom /RADOM/Czas na opiniowanie projektów do BO

Wiadomości z Radomia

Czas na opiniowanie projektów do BO

29 maj 2019 / Tekst

W przyszłym tygodniu rozpocznie pracę Zespół Opiniujący, który dokona analizy projektów zgłoszonych przez mieszkańców do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Wszystkie zostały już zweryfikowane przez właściwe wydziały Urzędu Miejskiego lub przez miejskie jednostki.

Członkowie Zespołu Opiniującego przeanalizują projekty pod kątem formalnym i zgodności z prawem, ocenią możliwości techniczne i celowość realizacji poszczególnych pomysłów radomian, a także sprawdzą jakie koszty dana inwestycja będzie generowała w przyszłości i jak wyglądają możliwości zapewnienia pieniędzy na ten cel. - W oparciu o wyniki analizy zespół opracuje listę projektów, które ostatecznie znajdą się na karcie do głosowania - mówi kierownik Referatu Komunikacji Społecznej w UM Emil Jaskulski:

 

W skład Zespołu Opiniującego wejdą radni, przedstawiciele organów doradczych prezydenta Radomia oraz pracownicy Urzędu Miejskiego.

Zespół Opiniujący zajmie się w sumie 306 projektami zgłoszonymi do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Karta do głosowania zostanie opublikowana pod koniec czerwca, a głosowanie zostanie przeprowadzone w lipcu. Listę zwycięskich projektów poznamy do 18 sierpnia.

Na realizację obywatelskich projektów w przyszłym roku zostanie przeznaczona kwota 5,8 mln złotych, czyli o milion złotych więcej niż do tej pory.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4