Patron dnia: 21 czerwca - św. Alojzy Gonzaga, zakonnik
Radio Plus Radom /RADOM/Czasowe zamknięcie ul. Chorzowskiej

Wiadomości z Radomia

Czasowe zamknięcie ul. Chorzowskiej

12 wrzesień 2018 / Tekst

15 września zostanie zamknięty odcinek ulicy Chorzowskiej. Objazdem pojadą wariantowe kursy linii 14.

Czasowe zamknięcie ul. Chorzowskiej
za: MZDiK

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanymi pracami ziemnymi (konieczność wykonania przekopu), 15 września 2018 roku (sobota) w godzinach 7:00-17:00 zostanie zamknięty odcinek ulicy Chorzowskiej. Objazdem pojadą wariantowe kursy linii 14.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 14 wykonujące tego dnia cztery wariantowe kursy do pętli Sadków i z powrotem będą jeździć objazdem przebiegającym w obydwu kierunkach ulicami Lubelską i Poranną (wzdłuż ogrodzenia terenu ogródków działkowych oraz 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego) do miejscowości Sadków. Nie będą wówczas kursować ulicą Chorzowską w Radomiu oraz przez Natolin. Powyższa trasa objazdu jest zalecana także dla wszystkich pozostałych pojazdów. Na trasie objazdu będą obowiązywać przystanki Sadków / Lotnisko 07 (naprzeciw pętli końcowej, w kierunku alei Wojska Polskiego) i Sadków / Lotnisko 10 (między wjazdem a wyjazdem z pętli, w kierunku ulicy Porannej). Uruchomione zostaną ponadto przystanki tymczasowe Sadków / Kościół (NŻ) - w obu kierunkach, między odcinkiem ulicy Porannej wzdłuż miejscowości Sadków-Górki a drogą przez miejscowość Sadków, biegnącą do pętli końcowej. Podczas tego objazdu będą nieczynne przystanki przy ulicy Chorzowskiej w Radomiu oraz w miejscowości Natolin.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez drogowców! Uwaga! Na najwęższym fragmencie ulicy Porannej, to znaczy od ulicy Lubelskiej do bocznicy kolejowej, MZDiK prosi kierowców innych pojazdów o przepuszczanie w miarę możliwości nadjeżdżających tam z przeciwka autobusów komunikacji miejskiej. (Źródło: MZDiK)

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4