Na antenie: KOŚCIÓŁ WYDARZENIA KOMENTARZE
Weronika Zaguła
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Debata radomskich jedynek za nami

Wiadomości z Radomia

Debata radomskich jedynek za nami

23 październik 2015 / Tekst
Było to prawdziwe starcie, prawdziwy pojedynek jedynek. Różnili się niemal w każdej kwestii. Inne mieli spojrzenie na program gospodarczy dla Polski, zrównoważony rozwój, czy najważniejsze inwestycje dla ziemi radomskiej. Liderzy list PO i PiS do Sejmu w okręgu radomskim spierali się tuż przed ciszą wyborczą w piątek wieczorem na antenie Radia Plus Radom. W Debacie Wyborczej wzięli udział Leszek Ruszczyk wicemarszałek Mazowsza z PO oraz poseł Marek Suski z PiS.

- Chcemy silnej gospodarki i wyższych płac. Bardzo dużo już zrobiliśmy. Nadal chcemy reformować podatki. Ale najważniejsze jest działanie na rzecz Radomia – przekonywał Leszek Ruszczyk z PO. A Marek Suski z PiS mówił o ambitnej polityce gospodarczej. - Chcemy, żeby państwo polskie istniało w praktyce, a nie teoretycznie, tak jak to miało miejsca za rządów Platformy Obywatelskiej. Chcemy, żeby państwo prowadziło aktywną politykę gospodarczą, która na pewno nie polega na likwidacji i upadłości przedsiębiorstw – podkreślał Marek Suski.

Liderzy list ziemi radomskiej największych partii w Polsce, podobnie jak ich partyjni przywódcy mieli inne spojrzenie na sprawę podwyżki płac, wydzielenia Warszawy z Mazowsza, kolejowej ósemki, czy współpracy z Airbus Helicopters, ale także na sprawy światopoglądowe, na przykład w sprawie in vitro, czy uzgodnienia płci. Posłuchaj całej DEBATY WYBORCZEJ

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4