Na antenie: W rytmie Radomia i regionu
Wojciech Sałek
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Działania SMARTSTOP z radomskimi siatkarkami

Wiadomości z Radomia

Działania SMARTSTOP z radomskimi siatkarkami

24 marzec 2019 / Tekst

Policjanci z mazowieckiej drogówki wspólnie z siatkarkami MKS E.Leclerc Radomka Radom wraz z początkiem wiosny rozpoczęły kampanię na rzecz odpowiedzialnego używania smartfonów przez niechronionych uczestników ruchu drogowego - SMARTSTOP. Działania wpisują się w ogólnopolską akcję profilaktyczną „Patrz i słuchaj” zainaugurowaną przez Komendę Główną Policji.

Działania SMARTSTOP z radomskimi siatkarkami
foto: KWP/Radom

Działania SMARTSTOP to akcja profilaktyczna mazowieckiej drogówki ukierunkowana na odpowiedzialne używanie telefonów komórkowych przez pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym. Jak podkreślają organizatorzy kampanii, wyobraźnia przydaje się nie tylko za kierownicą, ale też na pasach - mówi podkomisarz Emilia Kosma z wydziału ruchu drogowego KWP w Radomiu:

Policjanci i siatkarze promują zasadę: „nie odcinaj się od rzeczywistości”. Adresatami kampanii są przede wszystkim niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, w tym dzieci i młodzież, ale także ich rodzice i dziadkowie. Tym razem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu zaangażowali do działań nietypowych pomocników, a właściwie pomocniczki w postaci siatkarek MKS E.Leclerc Radomka Radom, które występują na co dzień w Lidze Siatkówki Kobiet - mówi Krzysztof Witek z E.Leclerc Radomska Radom:

Na terenie centrum handlowego przy ul. Toruńskiej w Radomiu, które jest partnerem akcji policjanci oraz siatkarki namawiali do bezpiecznych zachowań na drodze.

 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4