Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Ryszard Fałek popiera Radosława Witkowskiego

Wiadomości z Radomia

Ryszard Fałek popiera Radosława Witkowskiego

24 październik 2018 / Tekst

Ryszard Fałek, który w niedzielnych wyborach samorządowych ubiegał się o fotel prezydenta Radomia poparł dziś ubiegającego się o reelekcję kandydata Koalicji na Rzecz Zmian - Radosława Witkowskiego.

Ryszard Fałek popiera Radosława Witkowskiego
foto: MN/Radio Plus Radom

- Rozmawialiśmy z prezydentem Ryszardem Fałkiem o tym, co nas łączy i udało nam się uzyskać porozumienie - mówi prezydent Radosław Witkowski. - Ta koalicja nie powstała przeciwko czemuś, przeciwko komuś, tylko powstała po coś - żeby realizować dobre dla Radomia projekty i w dalszym ciągu będę pozyskiwał wszystkich, którzy chcą te projekty realizować - dodał prezydent.

Głównym impulsem, jak mówi Ryszard Fałek z Bezpartyjnych Radomian, do spotkania się z dziennikarzami i poparcia Radosława Witkowskiego w II turze wyborów prezydenckich, miały być słowa Andrzeja Kosztowniaka, który w jednej z lokalnych rozgłośni radiowych powiedział, aby przekazał swój głos na Wojciecha Skurkiewicza. - W każdym calu, na każdej sesji pokazywałem gdzie radni się rozmijają z rzeczywistością, gdzie zakłamują, nie stosują się do tej roty, której ślubowali. Ja zawsze. To było dla mnie zawsze nadrzędnym celem - mówi kandydat na prezydenta w I turze wyborów Ryszard Fałek:

- Dla mnie od 28 lat, zawsze mottem była rota ślubowania i w tej kadencji taką dewizę prezentowałem. Nie głosowałem jak radni PiS przeciwko budżetowi, a więc przeciwko mieszkańcom, bo dla mnie najważniejsze jest miasto i jego rozwój. Dziś widząc działania tej formacji politycznej, nie mogę poprzeć tej grupy radnych, na których czele stoi kandydat na prezydenta Wojciech Skurkiewicz. On się od tych działań nie odciął, akceptuje je, więc ja - będąc konsekwentny swojej postawie - mogę poprzeć jednego z dwóch kandydatów i tym kandydatem jest Radosław Witkowski - dodaje.

II tura wyborów prezydenckich odbędzie się 4 listopada. Radosław Witkowski zmierzy się z Wojciechem Skurkiewiczem.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4