Na antenie: Moc Przebojów
Magda Gliszczyńska
Patron dnia: bł. Ludwika z Sabaudii, zakonnica
Radio Plus Radom /RADOM/Jak realizowana jest wizja miasta?

Wiadomości z Radomia

Jak realizowana jest wizja miasta?

07 czerwiec 2016 / Tekst
- Władze miasta nie mają wizji rozwoju, kontynuują to co już rozpoczął poprzedni prezydent, tak jest jeśli chodzi o halę czy lotnisko – uważa Marek Szary przewodniczący radnych PiS w Radzie Miejskiej w Radomiu. - Absolutnie się z tym nie zgadzam. Radomianie wybrali pana Witkowskiego, co znaczy, że to prezydent Kosztowniak nie miał wizji rozwoju dla Radomia – innego zdania jest Magdalena Lasota radna PO. Z kolei Kazimierz Woźniak radny Radomian Razem uważa, iż najważniejsza jest realizacja rozpoczętych inwestycji, szczególnie jeśli chodzi o trasę N-S.
foto: Magdalena Gliszczyńska
foto: Magdalena Gliszczyńska

Goście audycji „Nic o Nas Bez Nas” spierali się na antenie Radia PLUS Radom we wtorek wieczorem.

Władze Radomia „nie mają wizji rozwoju miasta” - takie stanowisko zaprezentowali lokalni politycy Prawa i Sprawiedliwości. Krytyka dotyczy również koalicji PO-PSL na Mazowszu. Politycy radomskiego Prawa i Sprawiedliwości skrytykowali m.in. budowę trasy S-12 przebiegającej przez Radom jak i wydłużającą się przebudowę linii kolejowej nr 8 z Radomia do Warszawy, ale także pogłębiające się dysproporcje między „bogatą Warszawą a coraz bardziej ubożejącym południem województwa mazowieckiego”. Co na ten temat mówią nasi goście?

W spółkach miejskich trwają walne zgromadzenia, ostatnio decyzją zarządu Marian Kozera przestał szefować firmie RADKOM. Jego obowiązki przejął Waldemar Kordziński działacz PO. Ta spółka, podobnie jak RADPEC przygotowuje się do spełniania norm unijnych, które zaczną obowiązywać po 2021 roku – jak zmiany komentują radomscy radni?

W Radomiu trwają obchody 40. rocznicy Czerwca '76. Czy mogą one zmienić wizerunek miasta, które wciąż jest wyśmiewane i szykanowane?

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4