Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Tomasz Bednarek
Patron dnia: 25 maja - św. Grzegorz VII, papież
Radio Plus Radom /RADOM/Jakie pomysły na sylwestra?

Wiadomości z Radomia

Jakie pomysły na sylwestra?

27 grudzień 2018 / Tekst

Pokazy fajerwerków, koncert czy kino... Zebraliśmy pomysły na spędzenie sylwestra w Radomiu i regionie.

Jakie pomysły na sylwestra?
fot. pixabay.com.pl (geralt)

RADOM:

Sylwestrową galę organizuje 31 grudnia Radomska Orkiestra Kameralna. W programie znajdą się najsłynniejsze przeboje operowe, operetkowe i musicalowe, które wspólnie zaśpiewają gwiazdy wieczoru z towarzyszeniem Chóru Filharmonicznego. Na Sylwestrowej Gali nie zabraknie walca, a także widowiskowych pokazów akrobatycznych. Wszystko to wraz z noworocznym kieliszkiem szampana dla swoich melomanów przygotowała Radomska Orkiestra Kameralna. Więcej piszemy tutaj

Tradycyjnie na sylwestra zaprasza również Teatr Powszechny w Radomiu. Na ten wyjątkowy wieczór przygotowuje premierę sztuki Aleksandra Fredry pt: Damy i huzary. Szczegóły znaleźć można tutaj

Dla kinomanów specjalną ofertę sylwestrową przygotowało kino Helios

Zaplanowane są dwa maratony:

W zestawie pierwszym w przedpremierowym pokazie filmu „Władca Paryża” zobaczyć będzie można m.in. Vincenta Cassela i Olgę Kurylenko. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój i muzykę odpowiedzialni będą już Viggo Mortensen i Mahershala Ali w filmie - „Green Book”. Będzie mrocznie i chwilami dość niebezpiecznie, ale nie zabraknie też wspaniałej zabawy i dobrego smaku.

W zestawie drugim, na początek w doskonały nastrój wprowadzi nas Jennifer Lopez w rozbrajającej komedii „Teraz albo nigdy”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, jej miejsce zajmą m.in. Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Misiek Koterski, Anna Dereszowska, Tomasz Karolak i jeszcze wielu innych w filmie „Pech to nie grzech”. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie. Wszystko to oczywiście w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

POWIAT RADOMSKI: 

Gmina Jedlnia Letnisko po raz kolejny organizuje Sylwestra pod Gwiazdami. Impreza rozpocznie się o godz. 21.00 na Ryneczku.  - Zamierzamy ustawić stoły, żeby mieszkańcy mieli gdzie postawić chociażby lampkę szampana - zapowiedział wójt. O świetną zabawę zadba zespół Non Stop. Podobnie jak rok temu nie będzie pokazu fajerwerków. Chodzi o dobro zwierząt, szczególnie psów.

Na wspólnego sylwestra zaprasza również gmina Pionki. W Ogródku Jordanowskim wystąpią wokalista Paweł Mosiołek i gwiazda romskiej estrady Elena Łukawska. Miejski sylwester wystartuje o godz. 22.00. 

Hucznie będzie w gminie Przytyk. Wójt gminy zaprasza na pokaz fajerwerków. Ten odbędzie się w poniedziałek, 31 grudnia na Rynku w Przytyku o północy. 

Po raz 16 w Iłży odbędzie się odbędzie się pokaz fajerwerków. W tym roku będzie to kontynuacja noworocznej tradycji i jednocześnie rozszerzenie formuły pokazów do festiwalu pirotechnicznego – PyroCastle. Na widzów będą czekały nowe emocje i nowe wrażenia za sprawą sztucznych ogni, koncertów, występów muzycznych i kulminacyjnego punktu wieczoru, czyli PyroShow. Pirotechnicy z ekipy PyroTech przygotują artystyczne widowisko oparte na scenariuszu, z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych i wyprodukowanych ładunków. Wszystko zsynchronizowane będzie z muzyką. Impreza oficjalnie rozpocznie się o godz. 20.00, jednak na uczestników organizatorzy czekać będą już od godz 19.30. O godz. 20.15 odbędzie się 20:15 I pokaz fajerwerków, kolejny zapalnowany jest na godz. 20.45. Natomiast główny pokaz - PyroShow zobaczyć będzie można o godz. 21.15. Miejsce widokowe znajdować się będzie na parkingu w okolicy Urzędu Miasta. 

W gminie Jedlińsk na sylwestra nie ma planów, jednak w niedzielę, 30 grudnia odbędzie się koncert gwiazdkowy Danuty Błażejczyk. Będą kolędy i pastorałki, ale również piosenki świąteczne. Koncert w sali OSP w Jedlińsku o godz. 18.00. Bilety do nabycia w Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku. 

POWIAT SZYDŁOWIECKI: 

W Szydłowcu na Rynku Wielkim odbędzie się zabawa z DJ-em. Początek o godz. 23.00. O północy uczestnikom życzenia złoży Artur Ludew - burmistrz Szydłowca.

POWIAT BIAŁOBRZESKI: 

Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi zaprasza do wspólnego spędzenia sylwestra na Rynku. W programie zabawy, konkursy na lodowisku dla dzieci i młodzieży, zabawa sylwestrowa. O północy nie zabraknie życzeń. Start o godz. 19.00 - imprezę rozpoczną zabawę dla dzieci. Zabawa taneczna rozpocznie się o godz. 21.00 i potrwa do godz. 2.00. 

 POWIAT KOZIENICKI:

Zabawa sylwestrowa odbędzie się również w Kozienicach. Od godz. 22.00 zabawę rozpocznie DJ GEMI, który serwował będzie muzykę elektroniczną. O północy odbędzie się pokaz fajerwerków. Impreza odbędzie się na skwerze (Plac 15 Stycznia). 

POWIAT KONECKI

Po raz kolejny plenerowy sylwester odbędzie się w Końskich. Do wzięcia w nim udziału zachęca konecczan Krzysztof Obratański, burmistrz miasta.

Konecczanie witać będą Nowy Rok na placu za domem kultury. W programie ciepły poczęstunek, wspólne odliczanie i pokaz laserowy. Plenerowe powitanie Nowego Roku zorganizowane będzie także w Stąporkowie i Fałkowie. Podobnie jak w Końskich imprezy rozpoczną się o godz. 23 i potrwają do godz. 1. 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Lambada

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4