Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 18 sierpnia - bł. Sancja Szymkowiak, zakonnica
Radio Plus Radom /RADOM/Jedna z dziesięciu!

Wiadomości z Radomia

Jedna z dziesięciu!

20 styczeń 2017 / Tekst

Wygrany odcinek, udany występ w finale serii i pomysły na kolejne teleturnieje. Joanna Słowińska - pediatra z Radomia zwyciężyła w 5 odcinku 95 edycji "Jednego z dziesięciu".

Jedna z dziesięciu!
fot. tvp

Joanna Słowińska przygodę z teleturniejami rozpoczęła w 1988 występem właśnie w teleturnieju "Jeden z dziesięciu", później potoczyło się koło fortuny:

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej, który Joanna Słowińska darzy największym sentymentem. Wystąpiła w nim czterokrotnie, dwa razy została zwyciężczynią odcinka. Ostatni udział zaowocował również awansem do finału serii, w który do radomianki już nie należał. Jednak pani Joanna zdobyła tyle punktów, by uplasować się na drugim miejscu listy finalistów:
Udział w teleturnieju wymaga zarówno wiedzy, jak i odwagi. Fani "Jednego z dziesięciu" widzą jedynie trwający ok 30 min. A jak to wygląda od strony technicznej? Przygotowania rozpoczynają się wcześniej, potem już samo nagranie, podczas którego prawie wszystko wygląda tak jak na wizji:
Chociaż za Joanną Słowińską udział w wielu teleturniejach, to zawsze towarzyszą jej emocje. Są również takie pytania, które będzie wspominać najbardziej. - To dziwne uczucie oglądać siebie w telewizji - przyznaje uczestniczka:
Joanna Słowińska przyznaje, że teleturnieje wiedzowe to jej pasja, którą dzieli z bliskimi. Członkowie rodziny nie tylko kibicują, ale również sami biorą udział w podobnych programach. Pani Joanna żartobliwie opowiada o "rywalizacji" z synem:
Sukcesy z "Jednego z dziesięciu" zostaną w pamięci, ale miejmy nadzieję, że nie jako ostatnie. Pani Joanna już planuje udział w kolejnych programach. Zachęca do tego również wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę:
Zwłaszcza, że teleturnieje to nie tylko rywalizacja. To również możliwość nawiązania ciekawych znajomości:
Pani Joannie gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych udanych występów, a tym, którzy zastanawiają się nad udziałem w teleturnieju - odwagi!

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4