Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 21 sierpnia - św. Pius X, papież
Radio Plus Radom /RADOM/Kandydat PiS na prezydenta za miesiąc?

Wiadomości z Radomia

Kandydat PiS na prezydenta za miesiąc?

01 marzec 2018 / Tekst

Wkrótce poznamy kandydata PiS na prezydenta Radomia. - Będzie zaprezentowany, jak ruszy oficjalnie kampania centralna Prawa i Sprawiedliwości. Myślę, że koniec marca, początek kwietnia - powiedział w programie KontrastPLUS Dariusz Wójcik, wiceprzewodniczący radomskich struktur partii.

Wciąż nie wiemy, kto wystartuje w wyborach na prezydenta Radomia. Jeszcze żadne ugrupowanie oficjalnie nie przestawiło swojego kandydata. Wkrótce ma to zrobić Prawo i Sprawiedliwość.

- Mamy na wyłonienie swojego kandydata sporo czasu. Będzie zaprezentowany, jak ruszy oficjalnie kampania centralna Prawa i Sprawiedliwości. Myślę, że koniec marca, początek kwietnia - powiedział Dariusz Wójcik, wiceprzewodniczący radomskiego PiS.

Dariusz Wójcik stwierdził również, że PiS ma problem z wyłonieniem kandydata na prezydenta Radomia, ale nie ze względu na brak chętnych.

- Mamy problem nadmiaru dobrych kandydatów. Spośród dobrych kandydatów trzeba wybrać bardzo dobrego kandydata. Każdy z naszych kandatów musi sam podjąć decyzję. To nie może być tak, że kogoś będziemy przymuszali, żeby kandydował. Musi być zgoda zarówno władz PiS, jak i osoby, która kandyduje. Prowadzimy rozmowy, chcemy wybrać najlepszego kandydata. Zlecamy badania, opinie - tłumaczy Dariusz Wójcik.

Dariusz Wójcik odniósł się również do orzeczenia Regionalnej Izby Obrachunkowej, że budżet Radomia jest niezgodny z Wieloletnią Prognozą Finansową, o czym pisaliśmy TUTAJ, a także do sprawy zmiany wiceprzewodniczącego rady miejskiej, do której ostatecznie nie doszło.

Odsłuchaj całą rozmowę Krzysztofa Czabana z Dariuszem Wójcikiem w programie KontrastPLUS:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4