Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 22 sierpnia - Najświętsza Maryja Panna Królowa
Radio Plus Radom /RADOM/Kto niszczył banery Wojciecha Skurkiewicza?

Wiadomości z Radomia

Kto niszczył banery Wojciecha Skurkiewicza?

11 czerwiec 2019 / Tekst

Gazeta Polska Codziennie sugeruje, że wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak z Platformy Obywatelskiej był zamieszany w niszczenie banerów wyborczych kandydata na prezydenta Radomia z PiS Wojciecha Skurkiewicza. Z artykułu dowiemy się również, że śledztwo w tej sprawie miało być zamknięte z polecenia byłego komendanta miejskiego. Konrad Frysztak mówi, że doniesienia dziennika to stek bzdur i pomówień.

Gazeta Polska Codziennie w artykule pod tytułem „Wiceprezydent z PO zamieszany w chuligański wybryk” opisuje przebieg kampanii wyborczej do samorządu, podczas której miało dochodzić do aktów wandalizmu. Dziennik napisał, że regularnie niszczono materiały wyborcze Wojciecha Skurkiewicza, który był kandydatem na prezydenta Radomia. Autor artykułu napisał, że sprawa została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze mieli ustalić, że pojazd sprawców wandalizmu na co dzień użytkuje obecny wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak.

- W dniu 8 października 2018 r. ok. godz. 21 na ul. Powstańców Śląskich w Radomiu zarejestrowano samochód marki Hyundai i40, którym poruszali się sprawcy zniszczenia materiałów wyborczych. Funkcjonariusze sprawdzili pojazd w policyjnej bazie danych i okazało się, że jego właścicielem jest firma reklamowa, w której wiceprezesem jest żona zastępcy prezydenta miasta Konrada Frysztaka – czytamy w artykule.

Do sprawy odniósł się Konrad Frysztak. - To stek bzdur i pomówień. Zawsze przy takich atakach na mnie i moją rodzinę będę sięgał po wszelkie możliwe środki prawne, aby odpowiednie osoby poniosły konsekwencje – komentuje Konrad Frysztak:

Wojciech Skurkiewicz jest obecnie wiceministrem obrony narodowej. Jego zdaniem sprawą powinna zająć się prokuratura:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4