Patron dnia: 24 sierpnia - św. Bartłomiej, Apostoł
Radio Plus Radom /RADOM/LUNH w poszukiwaniu wartości...

Wiadomości z Radomia

LUNH w poszukiwaniu wartości...

04 lipiec 2019 / Tekst

Lublin, Kozłówka, Nałęczów – te miejscowości znalazły się na trasie Letniego Uniwersytetu Nauczycieli Humanistów. W tym roku projektowi przyświecało hasło "W poszukiwaniu wartości".

LUNH w poszukiwaniu wartości...
foto: MSCDN

Już po raz siódmy Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu zorganizowało spotkania dla pedagogów w ramach Letniego Uniwersytetu. To już tradycja, że po zakończeniu roku szkolnego nauczyciele biorą udział w tym przedsięwzięciu. W tegorocznej edycji LUNH-u wzięło udział 50 nauczycielek z Radomia i regionu.

W programie znalazł się Wydział Humanistyczny UMCS, Centrum Spotkania Kultur, Stare Miasto w Lublinie. Uczestniczki odwiedziły również Kozłówkę, by porozmawiać o języku. Natomiast Nałęczów to spotkanie z S. Żeromskim i B. Prusem. Niewątpliwym atutem Letniego Uniwersytetu Nauczycieli Humanistów są wykłady znanych i cenionych autorytetów naukowych, pracowników Instytutu Filologii Polskiej UMCS w Lublinie.

O kolejnej edycji Letniego Uniwersytetu Nauczycieli Humanistów rozmawialiśmy w audycji „Wakacyjna Altanka”. Naszymi gośćmi były: Małgorzata Leszczyńska nauczycielka historii, Bernarda Rezulska nauczycielka języka polskiego oraz koordynatorka projektu Barbara Maciąg z MSCDN. Rozmawiała Magda Gliszczyńska

 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4