Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Mają żal do polskiego rządu

Wiadomości z Radomia

Mają żal do polskiego rządu

10 kwiecień 2015 / Tekst

Rodziny smoleńskie mają żal do polskiego rządu, że do tej pory nie ustalono przyczyn i winnych katastrofy prezydenckiego samolotu.

Mieczysław Ziętek, ojciec zmarłego tragicznie w katastrofie kapitana Artura Ziętka, nawigatora samolotu mówi, że w Polsce nie ma woli, by dojść do prawdy, by ustalić przyczynę katastrofy. Skrytykował także wypowiedź prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego, który pytany o brak zgody Rosjan na przetransportowanie wraku tupolewa do Polski odpowiedział: "Na wojnę dywizji z tego powodu nie wyślemy, ale pojawia się pytanie, czy wrak jest rzeczywiście niezbędny do ostatecznego podsumowania śledztwa":

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Mieczysław Ziętek jest również zdania, że ostatnia sprawa ze "stenogramami" to brudna gra katastrofą smoleńską:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Dzisiaj przy grobie kapitana Artura Ziętka stanęła warta honorowa, zapalono również znicze i złożono kwiaty. Dwukrotnie nad cmentarzem na Firleju, gdzie został pochowany nawigator z prezydenckiego samolotu, przeleciał wojskowy samolot Bryza. Prezydent Radomia Radosław Witkowski złożył kwiaty i zapalił znicz przy pomniku pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4