Na antenie: KOŚCIÓŁ WYDARZENIA KOMENTARZE
Weronika Zaguła
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter
Radio Plus Radom /Aktualności/Diecezja radomska/Małgorzata Nowak dla Przyjaciół Bezdomnych

Wiadomości z Radomia

Małgorzata Nowak dla Przyjaciół Bezdomnych

26 kwiecień 2019 / Tekst

Kiedyś zarzekała się, że nie będzie pracować z bezdomnymi, w niedzielę po raz kolejny zagra właśnie dla nich. Mowa o Małgorzacie Nowak, której koncert charytatywny odbędzie się w parafii św. Brata Alberta. 

Małgorzata Nowak dla Przyjaciół Bezdomnych
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom

Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory Małgorzaty Nowak, które - jak mówi sama artystka - sprawdziły się podczas poprzednich spotkań ze słuchaczami. - Wydaje mi się, że muzyka, którą gram - i mam takie pragnienie - żeby to nie była muzyka, tylko czas. Muzyka jest w słuchaczu - nie we mnie. I mam nadzieję, że to będzie czas, kiedy pewne treści, pewne myśli będą do słuchaczy docierać - mówi Małgorzata Nowak:

W parafii św. Brata Alberta wystąpi Małgorzata Nowak z Zespołem. Zagra soft-rockowa grupa w składzie: Jakub Kosiński Włóczykij Jakub (piano, wokal), Hubert Bilski (bas), Jarek Majer (git. elektryczna), Rafał Glimasiński (wokal), Paulina Hrostek (bębny). Podczas koncertu będzie można wesprzeć dzieło Przyjaciół Bezdomnych poprzez ofiary za pamiątkowe gadżety. Będzie również okazja do kupienia książki ,,Głębia bezdomności” autorstwa Marty Pawelczyk i płyty Małgorzaty Nowak. - Ponieważ jest to koncert charytatywny, no to można wziąć parę groszy. Za wstęp nic się nie płaci, natomiast ,można zostawić w kapeluszu parę złotych. Ktoś inny będzie miał dzięki temu zupę czy nowe ubranie - zachęca Małgorzata Nowak: 

Charytatywny koncert Małgorzaty Nowak na rzecz grupy Przyjaciół Bezdomnych już w niedzielę, 28 kwietnia o godz. 18.45 w parafii św. Brata Alberta w Radomiu. Całości rozmowy z Małgorzatą Nowak posłychać można tutaj: 

 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4