Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Marek Suski krytykuje Andrzeja Dudę

Wiadomości z Radomia

Marek Suski krytykuje Andrzeja Dudę

25 lipiec 2017 / Tekst

- Pan prezydent dolał oliwy do ognia. Te protesty były na początku niewielkie, a pan prezydent żądając zmian, zapowiadając weto wywołał euforię - powiedział Marek Suski w studiu wPolsce.pl. Poseł PiS stwierdził, że Andrzej Duda nie jest oczywistym kandydatem w kolejnych wyborach prezydenckich.

fot. RM/RPR
fot. RM/RPR

Poseł Marek Suski w rozmowie w studiu wPolsce.pl skrytykował wczorajsze weto prezydenckie ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Wiceprzewodniczący klubu PiS stwierdził, że Andrzej Duda nie jest oczywistym kandydatem popieranym przez partię w kolejnych wyborach prezydenckich.

- Nawet jeśli pan prezydent zawetował dwie ważne ustawy, to jeszcze nie jest powód, żeby dzisiaj przesądzać, kto będzie kandydatem popieranym przez Prawo i Sprawiedliwość w następnych wyborach. One jeszcze za trzy lata. Pożyjemy zobaczymy. Dla mnie nie jest to oczywiste, że naturalnym kandydatem w wyborach prezydenckich będzie Andrzej Duda. Być może są tacy, dla który jest to oczywiste. Ja uważam, że każdego posła, premiera, ministra, czy prezydenta powinno się oceniać w podsumowaniu kadencji i na podstawie całej kadencji, a nie jednego zdarzenia - mówił Marek Suski dla wPolsce.pl.

Poseł Suski stwierdził też, że premier Beata Szydło byłaby dobrym prezydentem. - Myślę, że tak, ale naprawdę to za wcześnie aby o tym mówić. Mnie pan prezydent zawiódł tym co zrobił. Każdy ma swoją wrażliwość - mówił wiceprzewodniczący klubu PiS.

Poseł PiS stwierdził także, że weto prezydenta Dudy, a także jego wcześniejsze wypowiedzi dodało opozycji wiary w siebie.

- Pan prezydent dolał oliwy do ognia. Te protesty były na początku niewielkie, a pan prezydent żądając zmian, zapowiadając weto wywołał euforię. Jest to zachęta dla opozycji do takiego działania, że można burdami ulicznymi wpłynąć na decyzję prezydenta - dodał poseł Suski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4