Na antenie: POLITYKA Z PLUSEM
Andrzej Stankiewicz
Patron dnia: bł. Jerzy Popiełuszko, męczennik
Pochmurno

13°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 86%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 19 Paź 2017

    Pochmurno 15°C 7°C

  • 20 Paź 2017

    Pochmurno 15°C 10°C

Radio Plus Radom /RADOM/Marek Suski krytykuje Andrzeja Dudę

Wiadomości z Radomia

Marek Suski krytykuje Andrzeja Dudę

25 lipiec 2017 / Tekst
fot. RM/RPR

- Pan prezydent dolał oliwy do ognia. Te protesty były na początku niewielkie, a pan prezydent żądając zmian, zapowiadając weto wywołał euforię - powiedział Marek Suski w studiu wPolsce.pl. Poseł PiS stwierdził, że Andrzej Duda nie jest oczywistym kandydatem w kolejnych wyborach prezydenckich.

Poseł Marek Suski w rozmowie w studiu wPolsce.pl skrytykował wczorajsze weto prezydenckie ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Wiceprzewodniczący klubu PiS stwierdził, że Andrzej Duda nie jest oczywistym kandydatem popieranym przez partię w kolejnych wyborach prezydenckich.

- Nawet jeśli pan prezydent zawetował dwie ważne ustawy, to jeszcze nie jest powód, żeby dzisiaj przesądzać, kto będzie kandydatem popieranym przez Prawo i Sprawiedliwość w następnych wyborach. One jeszcze za trzy lata. Pożyjemy zobaczymy. Dla mnie nie jest to oczywiste, że naturalnym kandydatem w wyborach prezydenckich będzie Andrzej Duda. Być może są tacy, dla który jest to oczywiste. Ja uważam, że każdego posła, premiera, ministra, czy prezydenta powinno się oceniać w podsumowaniu kadencji i na podstawie całej kadencji, a nie jednego zdarzenia - mówił Marek Suski dla wPolsce.pl.

Poseł Suski stwierdził też, że premier Beata Szydło byłaby dobrym prezydentem. - Myślę, że tak, ale naprawdę to za wcześnie aby o tym mówić. Mnie pan prezydent zawiódł tym co zrobił. Każdy ma swoją wrażliwość - mówił wiceprzewodniczący klubu PiS.

Poseł PiS stwierdził także, że weto prezydenta Dudy, a także jego wcześniejsze wypowiedzi dodało opozycji wiary w siebie.

- Pan prezydent dolał oliwy do ognia. Te protesty były na początku niewielkie, a pan prezydent żądając zmian, zapowiadając weto wywołał euforię. Jest to zachęta dla opozycji do takiego działania, że można burdami ulicznymi wpłynąć na decyzję prezydenta - dodał poseł Suski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Gimme Hope Jo'anna

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 12
Indykpol AZS Olsztyn 4 11
Cuprum Lubin 5 11
GKS Katowice 5 9
Espadon Szczecin 5 9
ONICO Warszawa 5 8
Trefl Gdańsk 4 7
Jastrzębski Węgiel 4 7
Cerrad Czarni Radom 5 7
Łuczniczka Bydgoszcz 5 7
Asseco Resovia Rzeszów 4 6
MKS Będzin 5 5
PGE Skra Bełchatów 3 4
Dafi Społem Kielce 5 2
BBTS Bielsko-Biała 4 0
Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 0

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA