Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 czerwca - św. Alojzy Gonzaga, zakonnik
Radio Plus Radom /RADOM/Maturzyści wybierają uczelnie

Wiadomości z Radomia

Maturzyści wybierają uczelnie

17 marzec 2014 / Tekst

Pół tysiąca koneckich maturzystów wzięło udział w Targach Edukacyjnych. Impreza przeprowadzona została w sali bankietowej Astoria w Końskich. To właśnie tu wydawnictwo Starpress zorganizowało dziesiątą edycję swojej imprezy.

- Gromadzimy pod jednym dachem szkoły wyższe i pomaturalne, które przedstawiają maturzystom swoje oferty - wyjaśnia Jarosław Babicki, wiceprezes wydawnictwa. - Staramy się, aby na targi przybyli wszyscy maturzyści z danego miasta - dodaje.
Targi Edukacyjne wydawca lokalnych tygodników organizuje nie tylko w Końskich. Podobna impreza odbędzie się jutro w Skarżysku, a w środę w Starachowicach. Głównym atutem targów jest to, że maturzyści w jednym miejscu mogą zapoznać się z ofertami kilkudziesięciu uczelni. To doskonała okazja nie tylko do tego, by ze stoiska wziąć informacyjny folder, ale przede wszystkim, aby porozmawiać z pracownikami uczelni; dopytać ich o sprawy, które maturzystów najbardziej interesują. W końcu młodzi ludzie właśnie teraz podejmują decyzje, które często będą miały duży wpływ na ich dalsze życie.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4