Na antenie: W rytmie Radomia i regionu
Magda Gliszczyńska, Wojtek Sałek
Patron dnia: 23 lutego - św. Polikarp, biskup i męczennik
Bardzo pochmurno

-5°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 62%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 23 Lut 2018

    Bardzo pochmurno -2°C -7°C

  • 24 Lut 2018

    Śnieg -4°C -9°C

Radio Plus Radom /RADOM/Medale dla najlepszych pedagogów

Wiadomości z Radomia

Medale dla najlepszych pedagogów

24 październik 2016 / Tekst

83 pedagogów z Radomia i regionu otrzymało odznaczenia Państwowe, Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody od Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

foto: Magdalena Gliszczyńska
foto: Magdalena Gliszczyńska

- Dzisiaj w tym szczególnym dniu wyróżniamy prace nauczycieli, chociaż nauczyciele podkreślają, że dla nich najważniejszy jest uśmiech uczniów i ich wdzięczność, mimo to bardzo się cieszę, że możemy się spotkać tu w Radomiu i nagrodzić ich codzienny trud, poświęcenie i zaangażowanie – mówiła Aurelia Michałowska Mazowiecki Kurator Oświaty

Odznaczenia wręczał m.in. Zdzisław Sipera wojewoda mazowieckiego
Nagrodzonym nauczycielom gratulował i dziękował Adam Bielan wicemarszałek Senatu RP
Brązowy Krzyż zasługi otrzymała Renata Iluchin z PSP w Iłży oraz Maria Krupińska z-ca dyrektora PSP w Głowaczowie. Złoty medal za długoletnią służbę otrzymała m.in Elżbieta Religa z PSP w Jedlińsku

Nagrodę Ministra Edukacji otrzymał m.in. Radosław Starczewski dyrektor radomskiego Gastronomika
Anna Gockiewicz nauczycielka fizyki z LO im. Kochanowskiego w Radomiu otrzymała Medal KEN
Nagroda Mazowieckiego Kuratora Oświaty trafiła m.in. do rąk Anny Bobrowskiej z PSP w Wierzbicy
Uroczystość odbyła się w Resursie Obywatelskiej w Radomiu.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-5°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 62%

Wiatr: 22.53 km/h

ARTYSTA TYGODNIA

Hard to Say I'm Sorry

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 21 58
PGE Skra Bełchatów 21 47
ONICO Warszawa 21 47
Asseco Resovia Rzeszów 21 42
Trefl Gdańsk 21 40
Indykpol AZS Olsztyn 21 36
Jastrzębski Węgiel 21 34
Cuprum Lubin 21 33
Cerrad Czarni Radom 21 29
GKS Katowice 21 26
Espadon Szczecin 21 25
Aluron Virtu Warta Zawiercie 21 23
MKS Będzin 21 19
Łuczniczka Bydgoszcz 21 19
Dafi Społem Kielce 21 14
BBTS Bielsko-Biała 21 10

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA