Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 24 kwietnia - św. Jerzy, męczennik
Radio Plus Radom /RADOM/Mistrzowie piłkarscy na konsoli

Wiadomości z Radomia

Mistrzowie piłkarscy na konsoli

06 czerwiec 2017 / Tekst

Ponad 50 zawodników zagrało w III Mistrzostwach FIFA szkół gimnazjalnych w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. Jak co roku nie brakowało emocji i rywalizacji do samego końca.

 

Uczestnicy rozpoczęli zmagania już o godz. 9 w sobotę 3 czerwca. Do dyspozycji było 6 stanowisk, wyposażonych w konsole X-Box firmy Microsoft. projektory i pady. Najpierw odbyły się eliminacje. - Na twarzach nie dało się nie zauważyć oznak radości. Pokonani nie okazywali żalu, a nawet dalej zagrzewali do walki swoich przeciwników. W miarę upływu czasu i wyłaniania szczęśliwców, którzy przechodzili do kolejnych etapów rozgrywek rosły emocje. W międzyczasie dla rozluźnienia atmosfery odbywały się liczne konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe - relacjonuje Paweł Wolski z Zespołu Szkół Technicznych. Sponsorzy zapewnili też strawę dla ciała. Były słodkości i kanapki.

Sam finał był bardzo wyrównany. Raz po raz do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. W turnieju wygrał Michał Rutkowski z PG 11 przed Filipem Staniszewskim z PG 22 i Filipem Wójcikiem z PG 11. Rozegrane były też mistrzostwa dla uczniów ZST. Wygrał Maciej Piorun, a kolejne miejsca zajęli: Jakub Szczepanik i Maciej Zagdan. Wisienką na torcie był pojedynek mistrza gimnazjów i mistrza ZST. Wygrał Maciej Piorun z Zespołu Szkół Technicznych. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i puchary.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Fields of Gold

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4