Na antenie: NOCNE ŚWIATŁA
Paweł Krzemiński
Patron dnia: 20 czerwca - bł. Benigna, dziewica i męczennica
Radio Plus Radom /RADOM/Nagrody za projekty karty miejskiej wręczone

Wiadomości z Radomia

Nagrody za projekty karty miejskiej wręczone

08 maj 2019 / Tekst

Autorzy trzech zwycięskich projektów grafiki, która ma znaleźć się na Radomskiej Karcie Miejskiej nagrodzeni. Teraz ich pomysły znajdą się na 12 tysiącach egzemplarzy kart, które Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji wyda już za kilka tygodni.

Nagrody za projekty karty miejskiej wręczone
fot. Łukasz Wójcik/UM Radom

Do konkursu zostało zgłoszonych 30 prac, z czego komisja oceniła 28. Grafiki oceniali przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji oraz Urzędu Miejskiego. Jury wybrało dziesięć najlepszych, które przeszły do drugiego etapu, czyli do głosowania na oficjalnym profilu MZDiK na facebooku. Internauci mogli wybierać najlepsze - ich zdaniem - grafiki, klikając w ikonkę "lubię to".

Autorzy trzech najlepszych prac - Przemysław Wrochna, Zuzanna Mrowiec-Podeszwa oraz Ernest Seweryn - otrzymali nagrody, a teraz mogą być pewni, że ich pomysły ozdobią Radomską Kartę Miejską.

- Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zależy nam na tym, aby karta miejska była atrakcyjna zarówno pod względem jej funkcjonalności, jak i wizualnie, bo to także może się przełożyć na jej popularność. Do tej pory zostało już wydanych 66,5 tysiąca kart. Mam nadzieję, że ta liczba wciąż będzie rosła, bo Radomska Karta Miejska to wiele korzyści dla radomian korzystających z komunikacji miejskiej - mówił podczas wręczania nagród prezydent Radosław Witkowski.

Podstawową korzyścią wynikającą z posiadania Radomskiej Karty Miejskiej jest wygoda. – To także między innymi tańsze bilety autobusowe, możliwość wypożyczenia książek z miejskich bibliotek, a wkrótce będzie także możliwość płacenia kartą miejską za parkowanie - wymienia wiceprezydent Konrad Frysztak zachęcając jednocześnie do wyrabiania takiego dokumentu.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4