Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 18 marca - św. Edward, męczennik
Radio Plus Radom /RADOM/Nie ma współpracy na rzecz Radomia?

Wiadomości z Radomia

Nie ma współpracy na rzecz Radomia?

05 październik 2017 / Tekst

Robert Mordak z Kukiz '15 alarmuje, że nie działa Parlamentarny Zespół na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej. - Apeluję o niezwłoczne zwołanie zespołu - mówi poseł Mordak.

fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom
fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom

Poseł Robert Mordak mówi, że przewodniczący nie zwołuje posiedzeń Parlamentarnego Zespołu na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej.

- On miał działać na rzecz rozwoju Radomia i ziemi radomskiej. Niestety, właściwie odbyło się jedno spotkanie. Moje apele wywołują pewną nerwowość z "PO-PiS-u" - nie wiem dlaczego. Wydaje mi się, że ten zespół powinien działać na rzecz rozwoju Radomia i ziemi radomskiej tak, jak działają inne formacje polityczne w innych miastach, chociażby w Kielcach. Poprzez to, że my prowadzimy spory i nie potrafimy się porozumieć jako parlamentarzyści, to nie są możliwe realizacje tego typu inwestycji, ponieważ jedni drugim przeszkadzają, zamiast działać wspólnie na rzecz miasta - mówi poseł Robert Mordak.

Poseł ruchu Kukiz '15 zapowiedział, że roześle do radomskich parlamentarzystów list, żeby zwołać posiedzenie. Zaproponował też zmianę regulaminu, żeby spotkania mogły być zwoływane przez inną osobę, niż przewodniczący.

- Z panem przewodniczącym Suskim ciężko się spotkać, bo stanowi trzon klubu PiS-u, uczestniczy w komisjach i stąd mój apel, żeby zwołał zespół pomimo swoich obowiązków i przekazał formalnie możliwość zwoływania dla wiceprzewodniczących - mówi poseł Mordak.

Robert Mordak ma nadzieję, że zespół pomoże zrealizować inwestycje, zapisane przed wyborami przez Prawo i Sprawiedliwość w tzw. Kontrakcie dla Radomia i Ziemi Radomskiej.

 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Josephine"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 22 56
ONICO Warszawa 22 51
Jastrzębski Węgiel 22 47
Cerrad Czarni Radom 22 39
PGE Skra Bełchatów 23 38
Aluron Virtu Warta Zawiercie 22 37
GKS Katowice 22 32
Asseco Resovia Rzeszów 22 32
Indykpol AZS Olsztyn 23 30
Trefl Gdańsk 22 27
Chemik Bydgoszcz 22 19
Cuprum Lubin 22 17
MKS Będzin 22 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4