Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Wawrzyniec z Brindisi, prezbiter i doktor Kościoła
Radio Plus Radom /RADOM/Nie ma współpracy na rzecz Radomia?

Wiadomości z Radomia

Nie ma współpracy na rzecz Radomia?

05 październik 2017 / Tekst

Robert Mordak z Kukiz '15 alarmuje, że nie działa Parlamentarny Zespół na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej. - Apeluję o niezwłoczne zwołanie zespołu - mówi poseł Mordak.

fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom
fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom

Poseł Robert Mordak mówi, że przewodniczący nie zwołuje posiedzeń Parlamentarnego Zespołu na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej.

- On miał działać na rzecz rozwoju Radomia i ziemi radomskiej. Niestety, właściwie odbyło się jedno spotkanie. Moje apele wywołują pewną nerwowość z "PO-PiS-u" - nie wiem dlaczego. Wydaje mi się, że ten zespół powinien działać na rzecz rozwoju Radomia i ziemi radomskiej tak, jak działają inne formacje polityczne w innych miastach, chociażby w Kielcach. Poprzez to, że my prowadzimy spory i nie potrafimy się porozumieć jako parlamentarzyści, to nie są możliwe realizacje tego typu inwestycji, ponieważ jedni drugim przeszkadzają, zamiast działać wspólnie na rzecz miasta - mówi poseł Robert Mordak.

Poseł ruchu Kukiz '15 zapowiedział, że roześle do radomskich parlamentarzystów list, żeby zwołać posiedzenie. Zaproponował też zmianę regulaminu, żeby spotkania mogły być zwoływane przez inną osobę, niż przewodniczący.

- Z panem przewodniczącym Suskim ciężko się spotkać, bo stanowi trzon klubu PiS-u, uczestniczy w komisjach i stąd mój apel, żeby zwołał zespół pomimo swoich obowiązków i przekazał formalnie możliwość zwoływania dla wiceprzewodniczących - mówi poseł Mordak.

Robert Mordak ma nadzieję, że zespół pomoże zrealizować inwestycje, zapisane przed wyborami przez Prawo i Sprawiedliwość w tzw. Kontrakcie dla Radomia i Ziemi Radomskiej.

 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4