Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 25 czerwca - bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Radio Plus Radom /RADOM/Nie zamkną wiaduktu na Słowackiego - na razie

Wiadomości z Radomia

Nie zamkną wiaduktu na Słowackiego - na razie

17 sierpień 2018 / Tekst

Drogowcy wstrzymali się z zamknięciem wiaduktu na ul. Słowackiego w Radomiu. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zmianą technologii robót na wiadukcie na Słowackiego, planowane od dzisiaj, 17 sierpnia, do poniedziałku, 20 sierpnia, objazdy zostały odwołane. Dotyczy to także autobusów miejskich.

Wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu kołowego: dostępna jedynie północno-wschodnia połowa jezdni – po jednym pasie w każdym kierunku – będzie obowiązywała do czwartku, 23 sierpnia, do godzin wieczornych. Później, ze względu na przewidywane większe natężenie ruchu w związku z pokazami Air Show, wiadukt będzie przejezdny w całości. Kolejny etap prac, czyli wymiana nawierzchni na drugiej połowie tego obiektu, zostanie przeprowadzony w ostatnim tygodniu sierpnia, zatem ruch w obie strony znowu będzie odbywał się połówką jezdni.

Ze względu na te zmiany odwołane zostały zapowiadane wcześniej objazdy, w tym również dla autobusów komunikacji miejskiej linii 2, 4, 14 i 15; będą one kursowały swoimi stałymi trasami – przez wiadukt na ulicy Słowackiego.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez drogowców.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4