Patron dnia: 22 marca - św. Zachariasz, papież
Radio Plus Radom /RADOM/Nietrafiona lokalizacja?

Wiadomości z Radomia

Nietrafiona lokalizacja?

24 styczeń 2019 / Tekst

Lokalizacja bloku z mieszkaniami na wynajem dla młodych małżeństw jest nietrafiona - uważają radni ze wszystkich opcji, również Platformy Obywatelskiej. Innego zdania są jednak władze Radomia. Inwestycja planowana jest na działce u zbiegu Narutowicza i Chałubińskiego.

Mapy Google
Mapy Google

Sprawą mieli się zająć na ostatnim posiedzeniu radomscy radni. Jednak wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak zdjął projekt uchwały w tej sprawie z porządku obrad. Szef klubu radnych PiS Dariusz Wójcik uznał decyzję władz miejskich za słuszną:

Również radny Kazimierz Woźniak z Radomian Razem wyraził przekonanie, że lokalizacja bloku w tej części miasta jest zła:

Wątpliwości związane z lokalizacja planowanej inwestycji ma również radny Wiesław Wędzonka z Platformy Obywatelskiej:

Wiceprezydent miasta Konrad Frysztak informuje z kolei, że zostanie przygotowana jeszcze jedna uchwała, w której zostanie przedstawiony kompleksowy plany budowy mieszkań dla młodych radomian.

Przypomnijmy, że przy zbiegu Narutowicza i Chałubińskiego (na parkingu i w pobliżu stacji z linią średniego napięcia) ma powstać blok z mieszkaniami na wynajem dla młodych małżeństw. W 6-kondygnacyjnym budynku ma powstać 36 mieszkań, w których mogłoby zamieszkać około 110 osób.

Dodajmy, że Konrad Frysztak zapowiedział, że przedstawi dwie lokalizacje i będzie do obu tych lokalizacji wspólnie przekonywać radnych. Czy chodzi o działkę, na której znajduje się boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, tuż za halą gimnastyczną Zespołu Szkół Budowlanych?

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4