Na antenie: NOCNE ŚWIATŁA
Paweł Krzemiński
Patron dnia: św. Aleksy, wyznawca
Radio Plus Radom /RADOM/Nietrafiona lokalizacja?

Wiadomości z Radomia

Nietrafiona lokalizacja?

24 styczeń 2019 / Tekst

Lokalizacja bloku z mieszkaniami na wynajem dla młodych małżeństw jest nietrafiona - uważają radni ze wszystkich opcji, również Platformy Obywatelskiej. Innego zdania są jednak władze Radomia. Inwestycja planowana jest na działce u zbiegu Narutowicza i Chałubińskiego.

Mapy Google
Mapy Google

Sprawą mieli się zająć na ostatnim posiedzeniu radomscy radni. Jednak wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak zdjął projekt uchwały w tej sprawie z porządku obrad. Szef klubu radnych PiS Dariusz Wójcik uznał decyzję władz miejskich za słuszną:

Również radny Kazimierz Woźniak z Radomian Razem wyraził przekonanie, że lokalizacja bloku w tej części miasta jest zła:

Wątpliwości związane z lokalizacja planowanej inwestycji ma również radny Wiesław Wędzonka z Platformy Obywatelskiej:

Wiceprezydent miasta Konrad Frysztak informuje z kolei, że zostanie przygotowana jeszcze jedna uchwała, w której zostanie przedstawiony kompleksowy plany budowy mieszkań dla młodych radomian.

Przypomnijmy, że przy zbiegu Narutowicza i Chałubińskiego (na parkingu i w pobliżu stacji z linią średniego napięcia) ma powstać blok z mieszkaniami na wynajem dla młodych małżeństw. W 6-kondygnacyjnym budynku ma powstać 36 mieszkań, w których mogłoby zamieszkać około 110 osób.

Dodajmy, że Konrad Frysztak zapowiedział, że przedstawi dwie lokalizacje i będzie do obu tych lokalizacji wspólnie przekonywać radnych. Czy chodzi o działkę, na której znajduje się boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, tuż za halą gimnastyczną Zespołu Szkół Budowlanych?

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4