Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 sierpnia - św. Pius X, papież
Radio Plus Radom /RADOM/Nowa przewodnicząca w Opocznie

Wiadomości z Radomia

Nowa przewodnicząca w Opocznie

28 listopad 2014 / Tekst

Rada powiatu opoczyńskiego ma nowego szefa. Na przewodniczącą rady zdecydowaną większością głosów wybrana została Barbara Chomicz.

- Mam ogromną satysfakcję, że dostałam się do rady powiatu. To było moim marzeniem. Cieszę się bardzo, że to marzenie właśnie się spełniło. Funkcja jaką obdarzyli mnie radni powiatowi tym bardziej inspiruje mnie do rzetelnej pracy - mówiła po wyborze. Nowa przewodnicząca ma 42 lata, przez wiele lat była nauczycielką, prowadzi Poradnię Życia Rodzinnego w Opocznie, jest zaangażowana w Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej, posiada certyfikat Samorządowca Przyjaznego Rodzinie.
Barbara Chomicz do rady powiatu startowała z listy PiS-u, podobnie jak nowy wiceprzewodniczący rady Stanisław Przybyła. Drugim wiceprzewodniczącym został Sławomir Rek z OWS-u.
Kolejne posiedzenie rady powiatu już w poniedziałek. Podczas nadzwyczajnej sesji radni wybiorą starostę, wicestarostę oraz pozostałych członków zarządu. Obrady przeprowadzone zostaną w budynku opoczyńskiego starostwa. Początek o godzinie 8.30. Podczas sesji ustalony zostanie również skład osobowy komisji stałych rady powiatu opoczyńskiego.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4