Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Kinga, dziewica
Radio Plus Radom /RADOM/Ostatnie głosy przed wyborami do PE

Wiadomości z Radomia

Ostatnie głosy przed wyborami do PE

24 maj 2019 / Tekst

O północy zaczyna się cisza wyborcza przed niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. 

http://www.europarl.europa.eu
http://www.europarl.europa.eu

Zbigniew Kuźmiuk, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego liczy, że po niedzielnych wyborach zmieni się układ sił politycznych, który pozwoli na skuteczną walkę o wizję Europy opartej na wartościach chrześcijańskich:

Z kolei marszałek Adam Struzik apelował dzisiaj o udział w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego:

W wyborach do PE w okręgu nr 5 (mazowieckie) startują następujący kandydaci:

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

Kaja Godek

Stefan Błaszczyk

Marek Szewczyk

Katarzyna Zaleśna

Jacek Korwin-Mikke

Sylwia Strus

Ewa Nitecka

Sławomir Witaszek

Piotr Drzewiński

Wojciech Mojzesowicz

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

Paulina Piechna-Więckiewicz

Patryk Fajdek

Aleksandra Żmijewska

Sławomir Grychtal

Monika Żabicka

Mateusz Karniewicz

Anna Piasecka

Patryk Maćkowiak

Małgorzata Ziemnicka

Marcin Marzec

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej – PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

Jarosław Kalinowski

Dariusz Rosati

Ireneusz Sitarski

Katarzyna Kalinowska

Paweł Wojtunik

Wojciech Kubalewski

Aneta Uchwał

Elżbieta Lanc

Beata Kraska-Romanowska

Jolanta Hibner

 Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

Adam Bielan

Maria Koc

Zbigniew Kuźmiuk

Maciej Małecki

Anna Kwiecień

Arkadiusz Czartoryski

Teresa Wargocka

Agnieszka Krzętowska

Rafał Romanowski

Marek Opioła

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS

Dorota Olko

Mateusz Dobrowolski

Anna Żytkowska-Prus

Jerzy Piórowicz

Małgorzata Adamczyk

Piotr Trysiński

Justyna Kosiec

Artur Matyjaszek

Weronika Sarnowska

Sławomir Płatos

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

Barbara Husiew

Marian Piłka

Agata Pater

Krzysztof Lechowski

Sławomir Klimkowski

Irena Bordzio-Berus

Jakub Frydryk

Robert Jędrzejewski

Karolina Pomorska

Lidia Sankowska-Grabczuk

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

Andrzej Rosiewicz

Krzysztof Gajowniczek

Jadwiga Budzyńska

Adam Kloch

Elżbieta Marciniak

Paweł Kłobukowski

Mariusz Długołęcki

Karolina Lenart

Justyna Kępa

Rafał Kowalik

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Jedność Narodu

Romuald Starosielec

Paweł Połaniecki

Irena Żebrowska

Jan Ciechanowicz

Beata Szmigiel

Jakub Maciejewski

Adam Maroszek

Jolanta Raczyńska

Jolanta Szczypiór

Gabriel Janowski

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Hotel California"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4