Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Bonawentura, biskup i doktor Kościoła
Radio Plus Radom /RADOM/"Papierowy" zespół?

Wiadomości z Radomia

"Papierowy" zespół?

23 sierpień 2017 / Tekst

Parlamentarny Zespół na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej istnieje już ponad 1,5 roku, a zebrał się co najwyżej trzy razy. Brakiem działania zespołu rozczarowany jest poseł Kukiz' 15 Robert Mordak.

 

"Papierowy" zespół?
fot. Radio Plus Radom

Polityk miał nadzieję, że zespół pomoże zrealizować inwestycje, zapisane przed wyborami przez Prawo i Sprawiedliwość w tzw. Kontrakcie dla Radomia i Ziemi Radomskiej. Przypomnijmy, że dokument zakładał modernizację linii kolejowej Radom - Warszawa, przyśpieszenie budowy drogi ekspresowej S12 Radom - Piotrków Trybunalski, przebudowę alei Wojska Polskiego w Radomiu, finansowaną z budżetu państwa, wydzielenie Warszawy z woj. mazowieckiego, nowy oddział onkologii w Radomiu. Przewodniczącym zespołu jest poseł Marek Suski. 

- Apeluję do pana posła Marka Suskiego o zwołanie zespołu i przekazanie przynajmniej części kompetencji pozostałym parlamentarzystom, żebyśmy mogli wreszcie zacząć działać na rzecz Radomia i regionu radomskiego w sposób poważny i żeby nie kończyło się to tylko i wyłącznie na obietnicach wyborczych. W połowie kadencji jest jeszcze szansa, żeby jeszcze te obietnice przedwyborcze PiS zrealizować, bo są ku temu takie przesłanki. Prawo i Sprawiedliwość ma większość parlamentarną, ma wojewodę. Wicewojewoda jest z Radomia. Ale niestety - mówił poseł Mordak. 

Zgodnie z regulaminem zespół powinien zbierać się co najmniej raz na kwartał. Czekamy na odpowiedź biura poselskiego posła Marka Suskiego.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4