Na antenie: W RYTMIE RADOMIA I REGIONU
Beata Okulińska
Patron dnia: 19 czerwca - święci męczennicy Gerwazy i Protazy
Radio Plus Radom /RADOM/Pijany, bez prawa jazdy uciekał skradzionym pojazdem

Wiadomości z Radomia

Pijany, bez prawa jazdy uciekał skradzionym pojazdem

06 maj 2015 / Tekst

Policjantki Ruchu Drogowego z Kozienic zatrzymały po pościgu 46 - letniego mężczyznę który pijany uciekał kradzionym samochodem. Podczas ucieczki mężczyzna stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu i pomimo doprowadzenia do kolizji z innym pojazdem, dalej uciekał. Jak się okazało był pijany, poszukiwany i nie miał prawa jazdy.

 

- We wtorek rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach otrzymał informacje o kradzieży volkswagena polo. Według oświadczenia zgłaszającego samochód miał zabrać jego 46-letni syn, który ponadto miał być pijany i nie mieć prawa jazdy. Dyżurny natychmiast przekazał podległym patrolom informacje o kradzieży samochody. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania pojazdu.

Niedługo później patrol ruchu drogowego zauważył opisany pojazd, który jechał w kierunku Warszawy drogą krajową nr 79. W miejscowości Świerże Górne policjanci podjęli próbę zatrzymania volkswagena, jednak kierujący nie zareagował na dawane sygnały i zaczął uciekać. Kierujący podczas ucieczki wielokrotnie zjeżdżał na przeciwny pas ruchu zmuszając inne pojazdy do hamowania i zjazdu na pobocze.  W miejscowości Ryczywół doprowadził do kolizji drogowej z fordem, pomimo tego nie zatrzymał się i nadal uciekał. Gdy uciekający pojazd dotarł do Warki kierowca volkswagena spowodował kolejną kolizję, najeżdżając na tył volvo. W tym momencie, wykorzystując sytuację policjantka Ruchu Drogowego z Kozienic wybiła szybę w volkswagenie chcąc obezwładnić kierowcę, ten jednak gwałtownie cofnął najeżdżając na radiowóz. Mimo tego 46-latek nie rezygnował i nadal starał się uciekać, został jednak już zatrzymany i obezwładniony przez policjantki z Kozienic.

Zatrzymany 46-latek  miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie nie miał prawa jazdy oraz był poszukiwany do odbycia kary. Zastał zatrzymany w policyjnym areszcie - relacjonuje Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego KWP Radom.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4