Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/PiS: Będziemy działać ponad podziałami

Wiadomości z Radomia

PiS: Będziemy działać ponad podziałami

23 październik 2015 / Tekst
W ostatnim dniu kampanii wyborczej Prawo i Sprawiedliwość podsumowuje okres walki o wyborców. Składa także ostatnie deklaracje.
Poseł Marek Suski podsumowanie kampanii rozpoczął od poruszenia tematu budowy fabryki Airbusa w Radomiu. Poruszenie tego tematu uznał za grę wyborczą Platformy Obywatelskiej. Poseł stwierdził, że deklarowana przez PO budowa fabryki to tylko "wyborcza obiecanka":

Poseł zaznaczył także, że budowa fabryki Airbusa w Radomiu to jedyny punkt kampanii wyborczej platforny, który – jak mówi kandydat - "w ostatnich dniach zawalił się".

Poseł przypomniał także niektóre postulaty PiS-u, w tym 500 zł na dziecko i kontrakt dla Radomia, o którym przeczytać mozecie tutaj. Jak poinformował Marek Suski, podczas wczorajszej debaty żaden z kandydatów nie poparł projektu pięciu ważnych dla Radomia inwestycji. Zdaniem Marka Suskiego tylko PiS chce działać ponad podziałami na rzecz regionu radomskiego i właśnie dlatego wyborcy powinni zagłosować na kandydatów z tej partii:

To ostatni moment na przekonanie wyborców. Stąd apel posła Suskiego: - Bardzo prosimy wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, żeby poszli na wybory i oddali głos na Prawo i Sprawiedliwość. Nie rozdrabniajmy głosów, nie głosujmy na ugrupowania, które mają nikłe szanse na przekroczenie progu, albo te, które nie będą miały wpływu na to, co będzie można zrobić dla naszego regionu. Nie głosujmy także na kandydatów indywidualnych, którzy startują w wyborach samodzielnie i nie są zwiazani z żadną opcją polityczą. Polityka to gra zespołowa. My mamy świetny zespół i z tym zespołem będziemy robić wszystko, żeby wspierać nasz teren, naszych mieszkańców i naszą ziemię.

Swoje zdanie wyraził także kandydat na senatora – Adam Bielan, który podkreślił, że debaty i kampania medialna są ważne, ale główną rolę gra kampania bezpośrednia:

Podczas konferencji Marek Suski i Adam Bielan podziękowali współkandydatom za ciężką pracę na rzecz partii, wolontariuszom za udaną kampanię wyborczą, a także dziennikarzom za obecność i rzetelną pracę.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4