Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Pokaż, że „Stok nie jest dla bałwanów”

Wiadomości z Radomia

Pokaż, że „Stok nie jest dla bałwanów”

29 styczeń 2019 / Tekst

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu zachęca dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficzno-plastycznym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”.

Pokaż, że „Stok nie jest dla bałwanów”
foto: materiały prasowe

Akcja jest elementem ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Jej głównym założeniem jest promowanie bezpieczeństwa osób wypoczywających w górach i korzystających ze zorganizowanych terenów narciarskich - mówi zastępca naczelnika wydziału prewencji KWP w Radomiu, podinspektor Agnieszka Guza:

W konkursie oceniane będą prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

- kat. I - wiek: 5-10 lat (rysunek, fotografia)- kat. II - wiek: 11-16 lat (plakat, fotografia)

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 1 marca pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub pracy fotograficznej pozwalającej na utrwalenie obrazu na arkuszu o formacie A3 i przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez opiekuna prawnego.

Rozstrzygnięcie konkursu 8 marca. Jury przyzna atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu.

Organizatorami konkursu są Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczna Grupa Wojewódzka IPA oraz Fundacja PZU.

Partnerami akcji są: Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Stołeczna Grupa Wojewódzka IPA oraz Fundacja PZU.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4