Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Monika Borysow-Dudowicz
Patron dnia: bł. Ludwika z Sabaudii, zakonnica
Radio Plus Radom /RADOM/Powinniśmy nawzajem się szanować!

Wiadomości z Radomia

Powinniśmy nawzajem się szanować!

27 luty 2018 / Tekst

- Prawo i Sprawiedliwość zrobi wszystko, żeby mieć bardzo silne listy. - przekonywał w porannym programie Kontrast Plus Szef Kancelarii Senatu, minister Jakub Kowalski.

Na listach PiS-u nie znajdą się Ryszard Fałek i Leszek Pożyczka, radni niezrzeszeni. - To nie przynależność partyjna decyduje o lojalności tylko właśnie sam start i fakt znalezienia się na tej liście. Ryszard Fałek znalazł się na liście PiS - u, później wystąpił z klubu radnych i zaczął wspierać prezydenta. Pozwoliłem sobie na krytykę, ale później tego nie kontynuowałem. Radny podjął taką decyzję. - powiedział minister Jakub Kowalski w odniesieniu do "szyderstw" kierowanych w kierunku Marcina Kacy, który niedawno wystąpił z klubu Platformy Obywatelskiej.

Minister Kowalski odniósł się również do ewentualnego startu z list Prawa i Sprawiedliwości radnego Leszka Pożyczki. - Pozytywnie oceniam osobę i charakter Leszka Pożyczki, jednak nie wiem, czy byłbym w stanie poprzeć jego kandydaturę:

W porannym programie Radia Plus Radom i telewizji Zebrra.tv minister Jakub Kowalski przekonywał, że listy Prawa i Sprawiedliwości będą silne, a pierwsze strategiczne decyzje podjęte zostaną w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej radni rozpatrzą wniosek o odwołanie Wioletty Kotkowskiej z funkcji wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Radomiu oraz przewodniczących komisji: Gospodarki, Budżetowej, Sportu i Turystyki, a także Ochrony i Kształtowania Środowiska Rady Miejskiej w Radomiu. - Nowo powstały klub ma prawo wnioskować o powołanie swojego przedstawiciela na funkcję wiceprzewodniczącego rady. To samo tyczy się przewodniczącego jednej z komisji. Jednak czy odwoływanie większej grupy jest słuszne? - zastanawia się radny Kowalski:

 W środowym wydaniu programu Kontrast Plus gościem Krzysztofa Czabana będzie Ilona Jaroszek, dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4