Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 16 czerwca - św. Lutgarda, dziewica
Radio Plus Radom /RADOM/Poznaj technologie przyszłości

Wiadomości z Radomia

Poznaj technologie przyszłości

03 październik 2017 / Tekst

Trwają zapisy na prestiżową konferencję Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. W listopadzie odbędzie się 13. edycja "Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej".

Konferencja odbędzie się w dniach 17-19 listopada. Tematyka będzie obejmować zagadnienia związane z edukacją, nowoczesnymi technologiami, czy wykorzystaniem narzędzi w procesie nauczania.

- Chcielibyśmy pokazać nauczycielom, jak można poprowadzić lekcje w fajny, ciekawy sposób. W taki sposób, gdzie nie tylko mamy kredę i tablicę, ale najnowsze zdobycze techniki. Będzie to też sposób do tego, żeby z nudnymi treściami trafić do młodzieży, zainteresować ich i w fajny sposób przekazać. Sukcesem będzie, jeśli one coś z tego zapamiętają - mówi Artur Rudnicki, organizator konferencji.

Konferencja w tym roku będzie międzynarodowa. Swój udział potwierdzili prelegenci z Czech i Irlandii. Zapowiedziała się również grupa z Ukrainy.

- Hitów będzie jeszcze więcej, bo spróbujemy pokazać, jak zabrać młodzież na wycieczkę do parku Yellowstone z przewodnikiem, który będzie do nas mówił, pokazywał, opowiadał. Będziemy mogli zadać pytania temu przewodnikowi, który fizycznie będzie w Yellowstone. Spróbujemy pokazać, jak na lekcji dowolnego języka połączyć się z klasą na innej półkuli i z nimi porozmawiać - dodaje Artur Rudnicki.

Oprócz wykładów na konferencji będą też zajęcia warsztatowe. Zapisanych jest już 200 uczestników, a liczba miejsc jest ograniczona do 240. Rejestracja na stronie www.konferencja.radom.pl.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2017 w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"(Everything I Do) I Do It For You"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4