Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 26 czerwca - św. Josemaría Escrivá de Balaguer, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Radom czeka na Effectora Kielce

Wiadomości z Radomia

Radom czeka na Effectora Kielce

12 listopad 2013 / Tekst

Mecz Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce rozegrany zostanie 17 listopada (początek godz. 17). Do niedzielnego wydarzenia pozostało jeszcze kilka dni, ale we wtorek w siedzibie klubu tradycyjnie urywały się telefony od kibiców, którzy chcieli już zaopatrzyć się w bilety.

Tym razem przedsprzedaż przeprowadzono zostanie dopiero w sobotę. Termin podyktowany jest kilkoma czynnikami. - Podstawowy jest taki, że w najbliższy weekend swój mecz w Radomiu rozgrywa również ROSA. Konkretnie chodzi o piątek, dlatego w naturalny sposób ten dzień wypadł z naszego kalendarza. Przedsprzedaż niemożliwa będzie w czwartek. Tego dnia będą to czynili koszykarze - tłumaczy sobotni termin Janusz Stańczuk.

Prezes klubu Cerrad Czarni Radom wierzy, że kibice ze zrozumieniem przyjmą decyzję zarządu. - Na to co osiągnęliśmy przez kilka ostatnich lat pracował cały sztab ludzi. Zainteresowanie meczami siatkarzy rośnie, ale stanowi to też wyzwanie organizacyjne. Pojemność obiektu powoduje, że nie możemy pomieścić wszystkich kibiców. Bardzo nad tym bolejemy. Niestety, mogę tylko prosić o wyrozumiałość i przeprosić wszystkich, którzy choćby na jeden z trzech rozegranych dotychczas meczów nie zdołali zakupić biletu - mówi Janusz Stańczuk.

Na zaplanowany na 17 listopada mecz wejściówki tradycyjnie zaopatrzyć będzie można się w głównej kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Narutowicza, przy wejściu na stadion!). Sprzedaż w sobotę rozpocznie się o godz. 11. Kasy będą czynne cztery godziny, a w razie potrzeby bilety rozprowadzane będą też w niedzielę od godz. 15. Tak jak w przypadku trzech wcześniejszych potyczek, cena biletu wynosi 30 złotych. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) będą mogli skorzystać z zakupu wejściówki ulgowej w wysokości 15 zł. Prowadzona będzie również sprzedaż na miejsca stojące za 10 zł. Jedna osoba zakupić będzie mogła cztery wejściówki.

Wszystkich, którzy chcą uniknąć stania w kolejce informujemy, że do czwartku rozprowadzane będą jeszcze karnety. Jego cena wynosi obecnie 400 zł. - Wydając wspomnianą kwotę sympatycy piłki siatkowej będą mogli wejść na wszystkie pozostałe do rozegrania spotkania sezonu zasadniczego, mecze kolejnej rundy, a także potyczki Pucharu Polski w Radomiu. Bliższe informacje w temacie zakupu karnetu uzyskać można w klubie - informuje Janusz Stańczuk.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4