Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 18 sierpnia - bł. Sancja Szymkowiak, zakonnica
Radio Plus Radom /RADOM/Radom potrzebuje równego traktowania!

Wiadomości z Radomia

Radom potrzebuje równego traktowania!

30 październik 2018 / Tekst

Radni PiS, którzy otrzymali mandat do Sejmiku Województwa Mazowieckiego dziękują za zaufanie i obiecują ciężką pracę na rzecz Radomia.

Radom potrzebuje równego traktowania!
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom

W nowej kadencji Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 24 mandaty do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, z czego cztery z regionu radomskiego. Za zaufanie podziękowali dziś Agnieszka Górska, Ewa Białecka, Jakub Kowalski i Radosław Fogiel. Politycy obiecali również pracę na rzecz regionu radomskiego z wykorzystaniem pieniędzy z budżetu marszałkowskiego. - Wierzymy głęboko, że będziemy mieli skuteczną reprezentację w zarządzie województwa mazowieckiego i będziemy skutecznie lobbować za sprawami Radomia i Ziemi Radomskiej - przekonuje Jakub Kowalski: 

Zdaniem Radosława Fogla hasło prezydenta Witkowskiego "Zgoda zmieni Radom", z którym startował do wyborów w 2014 roku była - w kontekście wojewódzkim - zgodą na wszystko, przed czym prezydenta stawiano. - Zamiast walczyć o fundusze dla Radomia, o partnerskie traktowanie, prezydent godził się, nie oszukujmy się, na ochłapy. - mówi Radosław Fogiel i obiecuje, że radni nowej kadencji zadbają o sprawiedliwe traktowanie Radomia: 

Agnieszka Górska widzi ogromną potrzebę w rozwoju szkolnictwa zawodowego. - Dziś nie muszę nikomu tłumaczyć, że dobrze wykształcony pracownik jest niezmiernie potrzebny w każdym przedsiębiorstwie, dlatego ten postulat Wojciecha Skurkiewicza uważam za priorytetowy: 

- Dziś stajemy przed wyborem, czy chcemy w Radomiu rozwoju, zmian na lepsze, czy marazmu - mówi kandydat na prezydenta Wojciech Skurkiewicz:

Radni nie wykluczają koalicji z innymi ugrupowaniami. - Nie jest prawdą to, o czym mówią choćby liderzy PSL-u, że żadne koalicje z Prawem i Sprawiedliwością nie są możliwe. Nie jestem upoważniony i nie znam szczegółów tych rozmów. Wierzę, że PiS po 16 listopada będzie dysponowało taką większością, która pozwoli wyłonić skuteczną reprezentację byłego województwa radomskiego w zarządzie sejmiku i będzie ot reprezentacja, która będzie miała siłę skuteczniej niż do tej pory walczyć o sprawy Radomia. - dodaje minister Jakub Kowalski. 

 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4