Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 18 czerwca - św. Elżbieta z Schönau, dziewica i zakonnica
Radio Plus Radom /RADOM/Radom znów zabłyśnie na święta

Wiadomości z Radomia

Radom znów zabłyśnie na święta

08 grudzień 2017 / Tekst

Bożonarodzeniowe dekoracje i tunel świetlny już zamontowane - uroczyście zabłysną w najbliższą sobotę. Władze miasta przeznaczyły na ten cel 150 tys. złotych.

Radom znów zabłyśnie na święta
MK/Radio Plus Radom

W tym roku ulice Radomia zdobić będzie ok. 10 kilometrów lampek, świetlny mikołaj, fontanna i anioł. Pojawią się też inne ozdoby z lampami LED. Władze miasta zapraszają w sobotę, na godzinę 16.30 na plac przed Urzędem Miejskim. - Radomianie już nie raz pokazali, że chcą wspólnie spędzać czas. Spotkajmy się więc w sobotę, by razem poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że ten świąteczny wystrój przypadnie Państwu do gustu i dodatkowo będzie zachęcał do udziału we wszystkich wydarzeniach zaplanowanych w najbliższym czasie na deptaku. To m.in. kiermasz, tradycyjna Gwiazdka na deptaku i Sylwester pod gwiazdami – mówi prezydent Radosław Witkowski:

Przypomnijmy, że zeszłoroczna iluminacja świąteczna Radomia tak spodobała się internautom, że zwyciężyła w regionalnym etapie 8. edycji plebiscytu „Świeć się z Energą”. W nagrodę do trzech radomskich organizacji charytatywnych trafił sprzęt AGD.

Czy Radom po raz kolejny pokona Warszawę i inne miasta w województwie? O tym, które miasta wygrają plebiscyt w etapie regionalnym i kto zdobędzie w finale tytuł "Świetlnej Stolicy Polski", zdecydują internauci głosujący poprzez stronę SwiecSie.pl.

Miasta i zdjęcia oficjalnie można zgłaszać do konkursów od 6 grudnia. Pierwszy etap głosowania w plebiscycie miast rozpoczyna się 13 grudnia i potrwa do 2 stycznia. 16 zwycięzców regionalnych zakwalifikuje się do drugiego etapu, który ruszy 8 stycznia i zakończy się 15 stycznia wyłonieniem "Świetlnej Stolicy Polski". W każdym etapie akcji głosować będzie można codziennie.

"Świeć się z Energą" to także indywidualny konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami. Szansę na ich zdobycie mają osoby, które prześlą swoje świąteczne i pełne światła zdjęcia za pośrednictwem SwiecSie.pl. Prace muszą nawiązywać do jednej z kategorii: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Ulubiona Szopka. Zwycięzców konkursu wyłoni jury. Swoich laureatów wskażą także internauci. W głosowaniu, które rozpocznie się 13 grudnia i potrwa do 15 stycznia, w każdym z województw wybiorą po trzy najlepsze zdjęcia. Miłośnicy mediów społecznościowych i fotografii mobilnej także będą mogli rywalizować – każdy, kto na Facebooku lub Instagramie oznaczy świąteczne zdjęcia hashtagiem #SwiecSie, będzie miał szanse na kolejne nagrody.

Szczegóły na stronie SwiecSie.pl oraz facebook.com/SwiecSie i na instagram.com/Swiec_Sie.

 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"(Everything I Do) I Do It For You"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4