Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Tomasz Bednarek
Patron dnia: 17 sierpnia - św. Jacek, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Rośnie Centrum Rehabilitacji

Wiadomości z Radomia

Rośnie Centrum Rehabilitacji

22 lipiec 2019 / Tekst

Zgodnie z planem przebiegają prace na budowie Centrum Rehabilitacji w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Inwestycja jest realizowana zgodnie z planem i ustalonym harmonogramem.

Rośnie Centrum Rehabilitacji
foto: fb/Jerzy Zawodnik

W nowym budynku zakończyły się już prace żelbetowe i murarskie. Trwa montowanie instalacji elektrycznych, sanitarnych i wentylacyjnych. Prowadzone są też prace elewacyjne. Jeszcze w tym roku zamknięty zostanie stan surowy nowego budynku, natomiast na 2020 rok zaplanowano prace wykończeniowe.

W budynku dawnej ginekologii zdemontowano stare instalacje, podłogi, część stropów, skute zostały stare tynki. Aktualnie w pawilonie trwają prace murarskie - mówi rzecznik lecznicy Elżbieta Cieślak:

Rozpoczyna się też budowa dróg dojazdowych, powstaną też parkingi. Wjazd do centrum będzie się odbywał od strony ulicy Narutowicza, ale ulicami wewnętrznymi będzie można przejechać też do bram znajdujących się od strony ulic Kopernika oraz Tochtermana. Planowane jest także stworzenie na zewnątrz, placu rehabilitacyjno-rekreacyjnego z urządzeniami do ćwiczeń.

W Centrum Rehabilitacji Radomskiego Szpitala Specjalistycznego znajdować się będą oddziały rehabilitacyjne przeniesione z ulicy Giserskiej – łącznie 54 łóżka, a także Zakład Rehabilitacji, poradnie specjalistyczne, w tym: rehabilitacyjna, chirurgiczna, ortopedyczna, neurologiczna, urologiczna i inne oraz pracownie diagnostyczne, w tym RTG i USG, gabinety lekarskie, zabiegowe i terapeutyczne.

Inwestycja ma zostać zakończona do października 2020 roku.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4