Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 25 marca - Zwiastowanie Pańskie
Radio Plus Radom /RADOM/Rozlicz PIT na zakupach!

Wiadomości z Radomia

Rozlicz PIT na zakupach!

15 marzec 2019 / Tekst

W najbliższą sobotę, 16 marca będzie można rozliczyć PIT drogę elektroniczną w Galerii Słonecznej. W sobotę akcja rozliczenia w czasie zakupów odbywać się będzie w pięciu centrach handlowych województwa mazowieckiego.

Rozlicz PIT na zakupach!
fot. Radio Plus Radom

Stanowiska w centrach handlowych będą miały charakter punktu promocyjno-informacyjnego i służyć będą przede wszystkim do skorzystania z usługi Twój e-PIT – samodzielnie przez podatnika bądź z pomocą urzędnika. W Radomiu punkt rozliczania PIT zorganizowany zostanie w Galerii Słonecznej przy ul. Chrobrego. 

- Osoby rozliczające się na miejscu otrzymają wydruk złożonego zeznania oraz urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania (UPO). Pracownicy będą też udzielać szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz wyjaśniać wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego czy korzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń - mówi Radosław Słoniewski - naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Radomiu.

Aby skorzystać z pomocy urzędników, wystarczy zabrać ze sobą rozliczenia PIT-11 jakie otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2018 r. Jeśli podatnik chce skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentów uprawniających do skorzystania z ulg podatkowych. Ważne jest również, by zabrać ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2017 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2017 roku oraz wysokość nadpłaty/kwoty do zapłaty wynikające z zeznania za 2017 rok – będzie to potrzebne do identyfikacji danych w systemie Twój e-PIT.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4