Na antenie: PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Katarzyna Kozimor
Patron dnia: bł. Ludwika z Sabaudii, zakonnica
Radio Plus Radom /RADOM/Rusza Centrum Onkologii Ziemi Radomskiej

Wiadomości z Radomia

Rusza Centrum Onkologii Ziemi Radomskiej

25 listopad 2015 / Tekst
Radomskie Centrum Onkologii na Wacynie będzie od 1 grudnia przyjmować pacjentów z chorobami nowotworowymi. Klinika zawarła umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na chemioterapię ambulatoryjną.

Chorzy będą mogli zatem nieodpłatnie korzystać z chemioterapii. Bezpłatne usługi obejmują: okresową ocenę skuteczności chemioterapii, ambulatoryjne porady lekarskie związane z chemioterapią oraz procedury podania leku zawierającego substancję czynną. - To dla nas wyjątkowy dzień, cieszymy się, że już teraz możemy zaoferować pacjentom część świadczeń onkologicznych za darmo. Wierzymy, że niebawem będziemy mogli zaproponować pacjentom pełny pakiet świadczeń, począwszy od diagnostyki aż po kompleksowe leczenie onkologiczne - mówi Marek Jutkiewicz, prezes Zarządu COZR. Szczegółowe informacje można w Rejestracji RCO, pod nr telefonu: (48) 377 90 20 lub osobiście w siedzibie Centrum przy ul. Uniwersyteckiej 6 w Radomiu.

Dyrektor Zdzisław Ziółkowski:

W placówce leczone będą m.in.: nowotwory piersi, nowotwory przewodu pokarmowego, nowotwory głowy i szyi, nowotwory układu moczowego i prostaty, nowotwory narządów rodnych kobiecych, nowotwory płuc oraz nowotwory mózgu. W Centrum Onkologii jest 38 łóżek, dwie sale operacyjne i nowoczesna baza diagnostyczna tzn. PET/CT, USG, RTG, mammografia, aparat do biopsji stereotaktycznej piersi, jak również endoskopii przewodu pokarmowego i dróg oddechowych.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4