Na antenie: W RYTMIE RADOMIA I REGIONU
Beata Okulińska
Patron dnia: 19 sierpnia - św. Sykstus III, papież
Radio Plus Radom /RADOM/Skradł nawet wino domowej roboty

Wiadomości z Radomia

Skradł nawet wino domowej roboty

24 lipiec 2019 / Tekst

W ręce policji wpadł 35-letni mieszkaniec Radomia - włamywał się do piwnic, z których kradł wszystko, co da się spieniężyć - nawet wino domowej roboty. Odpowie za 20 tego typu czynów. Kolejny, 20 - letni niszczył samochody.

Skradł nawet wino domowej roboty
foto: Radio Plus Radom

W ostatnim czasie na terenie miasta doszło do szeregu włamań do piwnic. Wyjaśnianiem sprawy zajęli się policjanci z Komisariatu II Policji w Radomiu, którzy podejrzewali, że sprawcą tych włamań jest ta sama osoba. Zatrzymali 35-letniego mieszkańca Radomia, który jak ustalili funkcjonariusze ma na swoim koncie około 20 tego typu czynów. Zatrzymany włamał się m.in. do piwnic bloków przy ulicy Olsztyńskiej, Struga i Sadkowskiej. Łupem 35-latka padły różne przedmioty w tym sprzęt elektroniczny, wędkarski, elektronarzędzia, a nawet wino domowej roboty. Skradzione rzeczy sprzedawał na jednym z radomskich targowisk. Odpowie za kradzież z włamaniem za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Radomiu zatrzymali także 20-latka w sprawie uszkodzonych pojazdów. Do zdarzenia kilka dni temu na ulicy Czachowskiego. Jak ustalili policjanci, sprawca z okna jednego z mieszkań rzucał butelki uszkadzając w ten sposób dwa zaparkowane pojazdy. Wartość strat jakie spowodował to kwota kilku tysięcy złotych. Policjanci z KP II ustalili i zatrzymali w tej sprawie 20-letniego mieszkańca Radomia. Przedstawiono mu dwa zarzuty uszkodzenia mienia. Za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4