Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 20 czerwca - bł. Benigna, dziewica i męczennica
Radio Plus Radom /RADOM/Spotkanie dla pań, które chcą wyjść z długów

Wiadomości z Radomia

Spotkanie dla pań, które chcą wyjść z długów

11 styczeń 2019 / Tekst

Na spotkanie na temat gospodarowania domowym budżetem zaprasza radomski Klub Kobieta i Pieniądze. Tym razem tematem spotkania będzie wychodzenie z długów.

Spotkania w Klubie Kobieta i Pieniądze odbywają się od września ub. r. Są przeznaczone dla pań, które chcą nauczyć się racjonalnego wydawania pieniędzy i zarządzania domowymi finansami. Dotąd uczestniczki miały okazję dowiedzieć się jak opracować rodzinny budżet, wypracować współną politykę finansową z mężem czy jak zebrać pieniądze na realizację marzeń. Na najbliższym spotkaniu będą poznawały sposoby wychodzenia z długów. Potem  będą się uczyć m.in. rozmawiania o pieniądzach z dziećmi, kontroli wydatków oraz inwestowania.

W zajęciach może wziąć udział każda pani i może dołączyć do grupy w dowolnym czasie. Zajęcia odbywają się w restauracji Mamma Leo przy ul. Szewskiej w Radomiu, raz w miesiącu w czwartek o godz. 18 i trwają około dwóch godzin. Najbliższe zajęcia 17 stycznia. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapisać się można poprzez fanpage na facebooku Klub Kobieta i Pieniądze - Radom.

W Polsce obecnie działają 42 takie kluby. Inicjatorką ich powstania jest Dominika Nawrocka, prywatnie mama i żona, autorka bloga "Kobieta i Pieniądze", na którym pisze o zarządzaniu własnymi finansami. Gdy jej blog stał się bardzo popularny, zauważyła potrzebę edukacji kobiet w zakresie racjonalnego wyadawania pieniędzy. Założyła pierwszy klub, a z czasem powstały kolejne. Każdy klub ma swoją lokalną ambasadorkę, która prowadzi zajęcia w oparciu o program przygotowany przez twórczynię klubu. W Radomiu ambasadorką Klubu Kobieta i Pieniądze jest Monika Pilich.

Posłuchaj rozmowy z Moniką Pilich:

Rozmawiała Beata Okulińska.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4