Na antenie: W rytmie Radomia i regionu
Wojciech Sałek
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Szyld Prawa i Sprawiedliwości na śmietniku

Wiadomości z Radomia

Szyld Prawa i Sprawiedliwości na śmietniku

14 grudzień 2013 / Tekst

Poseł Marek Suski poniformował na swoim blogu, że nieznani sprawcy "zerwali, połamali i wyrzucili szyld Prawa i Sprawiedliwości na śmietnik". 

fot. suski.blox.pl
fot. suski.blox.pl

Szyld znajdował się na budynku, gdzie mieści się kozienicka filia biur poselsko-senatorskich Marka Suskiego, Zbigniewa Kuźmiuka, Dariusza Bąka i Wicemarszałka Senatu Stanisława Karczewskiego. Poseł Suski sugeruje, że atak wandalizmu mógł być nieprzypadkowy. Nie zostały bowiem naruszone inne szyldy, a stało się tak z PiS-owską tablicą, mimo że była wysoko.

Parlamentarzysta jako możliwe powody zniszczenia szyldu wmienia w formie pytań: krytykę burmistrza Kozienic, spór z posłem PSL, Janem Burym, jak też zainteresowanie katastrofą w Elektrowni Kozienice." Pytając o przyczyny katastrofy podczas posiedzenia Komisji Skarbu Państwa wyprowadziłem z równowagi Wiceministra Skarbu, który wyzwał mnie od kłamców. Nie wiem zupełnie dlaczego, bo pytałem tylko czy platforma, która spadła do komina miała wymagane atesty i czy robotnicy mieli uprawnienia alpinistyczne. I jeszcze niewinnie pytałem o firmę podwykonawcy naprawy komina i o nadzór budowlany. Minister coś bredził, że chcę budować polityczny kapitał na tragedii. Pewnie pytania o przyczyny śmierci naszych rodaków to bezczelność. A może zdenerwował się tym, że postawiłem zarzut pośredniej winy za ich śmierć, która mogła być wynikiem nadmiernej chęci minimalizowania kosztów pracy kosztem bezpieczeństwa ludzi. I ostatnio bardzo popularną metodą na "podwykonawcę" - napisał na blogu Marek Suski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4