Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 26 sierpnia - Najświętsza Maryja Panna Częstochowska
Radio Plus Radom /RADOM/Ukrywali się kilka lat. Zatrzymała ich radomska policja

Wiadomości z Radomia

Ukrywali się kilka lat. Zatrzymała ich radomska policja

19 wrzesień 2017 / Tekst

Radomscy policjanci zatrzymali czwórkę przestępców z listy TOP poszukiwanych na Mazowszu. Wszyscy ukrywali się od kilku lat.

Skuteczną akcję przeprowadzili policjanci z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Radomiu. Zatrzymali 4 osoby z listy TOP poszukiwanych na Mazowszu. To trzech mężczyzn i kobieta.

Jeden z mężczyzn podejrzewany jest o dokonanie 24 oszustw i wyłudzeń, których dokonywał na terenie całego kraju. Ukrywał się od 4 lat. 29-latek został zatrzymany w Skarżysku Kamiennej. Policja zatrzymała również jego partnerkę.

Kolejną zatrzymają osobą jest 23-latek poszukiwany trzema listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się od dwóch lat.

- Młody mężczyzna poszukiwany za szereg przestępstw, w tym rozbój, znieważenie funkcjonariuszy czy używanie przemocy by wymóc określone zachowanie na innej osobie dla załatwienia swojej sprawy, to tylko niektóre z jego przewinień. Mężczyzna w sumie ma już na swoim koncie karę do odbycia niemal 4 lat więzienia, do tego zapewne doliczone będzie miał za kolejne znieważenie i napaść na funkcjonariuszy Policji, którego dopuścił się podczas zatrzymania go kilka dni temu. Mężczyzna nie tylko próbował uciec, ale też szarpał, kopał i spryskiwał gazem łzawiącym zatrzymujących go kryminalnych. To jednak nie przeszkodziło policjantom w jego ujęciu, którego dokonali po krótkim pościgu. 23-latek został zatrzymany we Wrocławiu - mówi Rafał Jeżak z mazowieckiej policji.

Czwartym zatrzymanym jest poszukiwany listem gończym 28-latek. Mężczyzna jest podejrzewany o rozboje, pobicia, kradzieże, włamania, oszustwa, uszkodzenie ciała i niepłacenie alimentów. Ukrywał się 4 lata.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4