Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 24 maja - Najświętsza Maryja Panna Wspomożycielka Wiernych
Radio Plus Radom /RADOM/Utrudnienia w centrum Radomia

Wiadomości z Radomia

Utrudnienia w centrum Radomia

13 wrzesień 2018 / Tekst

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym w centrum Radomia. W dniach 11-18 września (od wtorku do wtorku) będą występowały utrudnienia w ruchu, a w dniach 15 i 16 września 2018 roku (sobota i niedziela) zostanie zamknięty plac Kazimierza Wielkiego i jego okolice. A wszystko z powodu realizacji zdjęć do filmu fabularnego "Klecha".

Od 11 do 14 września (od wtorku do piątku włącznie) na częściach ulic Wałowej, Rwańskiej, Szewskiej, Reja, Dzikiej, Malczewskiego, Żeromskiego i na placu Kazimierza Wielkiego będą prowadzone roboty adaptacyjno-scenograficzne. Może to spowodować utrudnienia w ruchu pieszych (konieczność czasowego ustawiania rusztowań przy budynkach). Możliwe są też czasowe utrudnienia w ruchu kołowym z powodu usuwania elementów współczesnej infrastruktury. W dniach 17 i 18 września (poniedziałek i wtorek) filmowcy będą przywracali wygląd obiektów do wcześniejszego stanu.

W dniach 15 i 16 września (od około godziny 0:01 w sobotę do około godziny 23:59 w niedzielę) cały plac Kazimierza Wielkiego oraz przylegające do niego fragmenty ulic Wałowej, Rwańskiej, Szewskiej, Reja, Malczewskiego (łącznie z całą Dziką) i Żeromskiego zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego, a częściowo również dla ruchu pieszych! Sugerowane objazdy dla pojazdów będą przebiegały ulicami Narutowicza, Limanowskiego, Mireckiego oraz Wernera.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w tej części centrum Radomia, stosowanie się do zmienionego oznakowania oraz do ewentualnych poleceń wydawanych przez upoważnione osoby.

Podczas obowiązywania objazdów mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów powyższych linii.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Lambada

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4